Марцінків планує перекрити Набережну до 1 травня

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків планує перекрити Набережну імені Василя Стефаника для продовження будівництва моста в напрямку мікрорайону Пасічна до 1 травня. Про це він заявив в ефірі радіо «Західний полюс».

«Ми маємо 60 мільйонів гривень, по-друге ми працюємо, щоб з державного бюджету виділили кошти на будівництво моста. Є обіцянки нового голови ОДА, що буде пролобійовано достатньо велику суму, щоб ми швиденько ці роботи робили. Чому швиденько, бо дійсно перекриття Набережної, точніше Надрічної. Першим ділом треба стару Надрічну заасфальтувати і зробити проїзд. Тоді перекриваємо Надрічну», - зазначив Р.Марцінків.

Марцінків зазначив, що триває робота над залученням коштів (мова йдже про 150-200 млн. гривень), щоб за 1-1,5 роки здати міст.

«Відбуваються великі підготовчі роботи щодо грошей. 60 млн. є на рахунку, також ми заклали 50 млн. в бюджеті. Але мусимо ще провести тендер на розв’язку. І очікуємо підтвердження того, що з державного бюджету буде значна сума, щоб ми повністю зробили всі роботи і здали цей міст на Пасічну», - заявив Марцінків.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.