На Калущині планують створити сховище нафти та газу

Товариство з обмеженою відповідальністю «Бан-БК» планує створити підземне газо та нафтосховище у виснажених вуглеводневих пластах в нафтогазовій провінції Івано-Франківської області.

Сховище планують створити в межах сіл Пійло, Кадобна, Верхня Калуського району.

Як альтернативу також розглядають територію в межах села Пасічна та м. Надвірна.

«Використання нафто газо сховищ в межах Надвірнянського та Калуського районів забезпечить достатні надходження в бюджет України (ПДВ, прибуток, відрахування в пенсійний фонд та інше) що би забезпечити оплату заробітної плати працівникам підприємствам державного сектору економіки (вчителя, лікарі і т.п.)», - йдеться у повідомленні компанії.

Читайте також: На Яремчанщині спалюватимуть відходи нафтовидобутку

«Використання вуглеводнево виснажених пластів по загально прийнятій схемі дозволить в зимовий період зберігати до 120 тис. т нафти. Зберігання природнього газу в межах виснажених нафтогазових пластів Калуського району до 8 млрд. кубометрів, що відповідає по аналогії газо сховищам Богородчани, Угерськ», - йдеться у повідомленні компанії.

Усі зауваження і пропозиції громадськості необхідно надсилати до Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, вул.Митрополита Василя Липківського, 35, м.Київ,03035. Контактні телефони: (044) 206-31-40; (044) 206-31-50, Контактна особа: Тіщенкова Марина Олегівна. Пошта для направлення зауважень і пропозицій, для процедур ОВД, що здійснюються Міндовкілля : OVD@mepr.gov.ua.

За даними ЄДРПОУ, кінцевим бенефіціаром ТОВ «Бан-БК» є житель Богородчан Боднарук Володимир Юрійович. Компанія зареєстрована в жовтні 2018 року. Статутний фонд становить 100 тис. гривень.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.