![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2020/12/Igor-Golovatchuk.jpg)
Управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради з глибоким сумом сповіщає про смерть начальника управління Головатчука Ігоря Миколайовича.
«28 грудня 2020 року на 61-му році пішов із життя хороший керівник, вмілий організатор, вірний товариш, порядний сім'янин, чудовий, люблячий батько та дідусь. Світла пам'ять про цю добру людину назавжди залишиться в серцях тих, кому пощастило з ним працювати, дружити та спілкуватися. Вічний спокій його душі», - йдеться у повідомленні.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.