Нардеп Володимир Тимофійчук тримає готівкою майже 6 мільйонів гривень

Народний депутат Володимир Тимофійчук спільно з дружиною має 167 тисяч доларів, 63 тисячі євро та 70 тисяч гривень. Такі дані народний обранець вказав у декларації за 2019 рік.

За нинішнім курсом це майже 6 мільйонів гривень.

Депутат задекларував житловий будинок у с.Попельниках Снятинського району площею 366 кв. метрів, а також дві земельні ділянки у Снятинському районі. Щоправда, площу вказав не в квадратних метрах як вимагає електронна форма декларації, а в гектарах. Зокрема, йдеться про 25 та 7 соток землі у с.Попельниках. У с.Тарасівці Києво-Святошинського району він орендує житловий будинок площею 248 кв. метрів. Вартість оренди невідома.

Під час роботи у Верховній Раді (у вересні-грудні 2019 року) Тимофійчук заробив 155 тисяч гривень. Ще 45 тисяч він заробив у ПП «Агро-лідер», де він був власником до обрання. 5,5 тисяч гривень депутат отримав за роботу у виборчій комісії на президентських виборах 2019 року. Ще 18,5 тисяч гривень партія «Слуга народу» витратила на навчання депутата. Ймовірно, йдеться про збір депутатів у м.Трускавці.

Володимир Тимофійчук володіє автомобілем «Мітсубіші Лансер» 2008 року випуску.

Коштів на рахунках у банку нардеп не має.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.