У Яремчі добудують школу

Управління капітального будівництва в Івано-Франківській області визначило підрядника реконструкції з добудовою Яремчанської ЗОШ І-ІІІ № 1 ступенів Івано-Франківської області.

Переможцем тендеру стало ПП «Промбудсервіс-Косів» (м.Косів).

Вартість ремонту становить 21,45 млн. гривень.

Робочим проектом передбачено завершення будівництва блоків №2 та №3, які добудовуються до існуючого головного корпусу школи (блок № 1), що експлуатується, з інженерними мережами теплопостачання, водопроводу та господарсько-побутової каналізації, мереж електропостачання і телефонізації.

Також проектним рішенням передбачено реконструкцію з добудовою трансформаторної підстанції ЗТП №4, зокрема в архітектурно-будівельній та електротехнічній частинах.

Водопостачання та каналізація від/до існуючих мереж, гаряче водопостачання від теплообмінника. Зовнішнє електропостачання від реконструйованої та добудованої ТП-4.

Передбачено системи: пожежної сигналізації, передавання тривожних сповіщень, автоматичного контролю загазованості, охоронної сигналізації, телефікації, годинофікації, телефонізації та радіофікації.

При головному вході передбачено пандус для однобічного руху інвалідних візків. На першому поверсі передбачено доступ до запроектованого ліфта, запроектований вузол з відповідним обладнанням. У коридорах в місцях перепадів рівнів підлог облаштовуються пандуси з відповідними ухилами.

Прилегла територія школи повністю опоряджується.

Планується, що будівництво завершиться до кінця 2021 року.

За даними ЄДРПОУ, засновником ПП «Промбудсервіс-Косів» є житель Косівщини Тинкалюк Володимир Миколайович.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.