40 франківських школярів будуть отримувати стипендії міської ради

40 кращих учнів Івано-Франківська отримуватимуть стипендію від міста. Учням будуть нараховувати по 500 гривень щомісячної грошової винагороди, а випускникам - 1000, але тільки пів року. Річні видатки на виплату стипендії становлять 240 тис. грн. Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської міської ради.

Список стипендіатів Івано-Франківської міської ради на 2020 рік, які не є випускниками навчальних закладів у 2020 році:

Ерстенюк Марина Любомирівна - переможець Всеукраїнської олімпіади з історії (І місце в ІІ і ІІІ етапах, а в IV етапі виборола ІІІ місце). Учениця Української гімназії № 1.

Морська Віталія Андріївна – у 2019році посіла ІІІ місце в IV етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. У 2018-2019н.р. - ІІІ місце в ІІ етапі конкурсу-захисту учнівських наукових робіт МАН. У позаурочний час розробляє і втілює освітні та культурні проєкти для молоді м.Івано-Франківська як членкиня всеукраїнської молодіжної організації «Фундація регіональних ініціатив». Учениця Української гімназії № 1.

Адамович Ірина Сергіївна Любить спорт і мистецтво. Навчається театральному мистецтву у студії «Жив-був Пес». Брала участь у благодійних виставах для учасників АТО, дітей з особливими потребами. У 2018-2019н.р. переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури- ІІІ місце. І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція «Англійська мова» – І місце. Учениця прородничо-математичного ліцею.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.

Бублик Анатолій Сергійович - у 2017-2018н.р. переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики – ІІІ місце. У 2018-2019н.р. - ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки – III місце, ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, економіки, ІІ етап Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція « Математика». Учень прородничо-математичного ліцею.

Джус Світлана Андріівна у 2017-2018н.р. переможець ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, з фізики, обласного турніру з математики. У 2018-2019н.р. - ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки, ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція «Науково-технічна творчість». Учениця прородничо-математичного ліцею.

Голейко Юлія Костянтинівна зайняла 1 абсолютне місце на ІІ етапі олімпіади з інформаційних технологій, переможець ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства, фізики, німецької мови, біології, ІІ місце на ІІІ етапі з інформаційних технологій, учасниця ІV етапу. (СШ № 5)

Стефанів Юлія Андріївна (СШ № 11). У 2018-2019н.р. здобула 8 перемог у Всеукраїнських предметних олімпіадах: на II етапі - 5 перемог: з французької мови, правознавства, англійської мови та історії, української мови та літератури; на III етапі – 2 перемоги: з французької мови та правознавства; на IV етапі 1 перемога – 3 місце з французької мови.

Кондрусь Яна Андріївна (ЗШ № 21). Виконавець власних пісень. У жовтні 2019р. здобула грн-прі на фестивалі-конкурсі пісень АТО, «З Україною в серці» та була учасницею загальноміського фестивалю «Осінній вернісаж». Президент учкому та член Ради школи. Займається у гуртках Центру патріотичного виховання ім. С. Бандери.

Гавадзин Арсен Петрович (ЗШ № 25). У 2018-2019н.р переможець ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад зісторії, ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з історії, географії, історії рідного міста, І місце в Історико-краєзнавчій акції «Герої не вмирають», ІІ місце у конкурсі учнівської творчості «Історія України і державотворення». Учень займався в Клубі «Тигр» бойових мистецтв Джиу-джитсу. У 2018-2019н.р. визнаний кращим учнем школи.

Макар Василина Романівна (ЗШ №12). З 2018р. член учнівського самоврядування, з 2017 - староста класу. Особливих успіхів вона досягла у спортивних змаганнях з баскетболу. Учениця здобула ряд визначних перемог і нагороджена грамотами та дипломами: у VIII традиційному Міжшкільному турнірі «Баскетбольні таланти» у складі команди ОДЮСШ, у IX традиційному Міжнародному турнірі «Баскетбольні таланти», у XV турнірі з баскетболу серед дівчат пам’яті Ярослава Пастернака (м. Львів, 2018).

Приймак Лідія Василівна (Ліцей № 13). Із восьми років займається Тхеквондо в спортклубі «Лідер». 2016р. – I місце на чемпіонаті України з Тхеквондо (м.Кіровоград), 2017р. I місце на чемпіонаті України з кікбоксингу серед юніорів (м.Бровари), I місце в Міжнародному турнірі з Тхеквондо (м.Будапешт, Угорщина), II місце на чемпіонаті Європи з Тхеквондо (м. Люблін, Польща), II місце на Відкритому чемпіонаті з Тхеквондо Roma Open (м. Рим, Італія), 2018р. I місце на чемпіонаті України з Тхеквондо (м. Київ), I місце на Відкритому кубку України з Тхеквондо (м.Ужгород), 2019р. ІІ місце на чемпіонаті (Нідерланди), І місце на чемпіонаті (Словаччина), І місце на кубку Європи (Румунія).

Нагорний Ігор Андрійович (ЗШ № 22). З вересня 2013 року займається у шаховому відділенні ДЮСШ №3. У 2014р. став чемпіоном області серед юнаків віком до 8р. у класичних шахах, швидких шахах та блискавичній грі в шахи. Багаторазовий чемпіон міста та області у вікових групах до 8, 10, 12, 14, 16, 18 та 20 років із класичних, швидких шахів та блискавичної гри в шахи. У 2018р. посів ІІІ місце в чемпіонаті України з класичних шахів серед юнаків віком до 12 років, здобув срібну медаль на міжнародному турнірі «Світові шахові надії» в Болгарії. У 2018р. присвоєно розряд «Кандидат у майстри спорту України з шахів серед чоловіків. У 2019р. став бронзовим призером Фіналу Чемпіонату України серед юнаків до 12 років (блискавичні шахи) та посів VI місце у Фіналі Чемпіонату України серед юнаків до 12 років (класичні шахи).

Кліщевська Марина Дмитрівна (СДЮСШОР № 1, ЗШ № 3) Спортивною гімнастикою займається з 2014р. За 2018-2019н.р. виконала норматив 2-го дорослого розряду зі спортивної гімнастики, член збірної команди Івано-Франківської області зі спортивної гімнастики. Неодноразова чемпіонка та призерка першостей області, міста та міжнародних турнірів.

Васинда Олександр Андрійович (ДЮСШ № 3, СШ № 11) шахами займається з вересня 2013 р. У 2019р.став Чемпіоном Івано-Франківської області серед чоловіків зі швидких шахів та у блискавичній грі серед юнаків до 12 років; зайняв 8 місце у Чемпіонаті України до 12 років, виборов бронзу Чемпіонату Европи зі Швидких Шахів серед юнаків віком до 12 років (Словаччина), здобув I місце Міжнародного шахового фестивалю в Польщі серед юнаків віком до 12 років. Гравець збірних команд м. Івано-Франківська та області у вікових групах до 12 років.

Дудій Вероніка-Анастасія Володимирівна (ПМЛ 10) Бере активну участь у багатьох у міських, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах та фестивалях як солістка та учасниця вокального гурту «Глорія». У 2018-2019н.р. – лауреат I премії III Міжнародного конкурс «Summer Star» у м.Кіттен, Болгарія. У 2019-2020 н.р. – гран-прі VII Міжнародного фестивалю-конкурсу «Буковельський ЗіркаФест », І місце другий рік поспіль на конкурсі «Пісенний дивограй». У репертуарі народні пісні, твори відомих композиторів України та зарубіжжя, а також пісні сучасних авторів.

Кіндрат Каріна Сергіївни (Католицька ЗШ ІІ-ІІІ ст.-гімназія св. Василія). Ведуча різноманітних концертних програм. З 5 років займається спортивно-бальними танцями та сучасною хореографією. Ставала призеркою та фіналісткою багатьох всеукраїнських конкурсів та міжнародних чемпіонатів із сучасної хореографії: на етапі кубка світу «DanceWorld Cup-2017». Срібна та бронзова призерка III міжнародного фестивалю хореографічного мистецтва в місті Єлена Гура (Польща), виборола срібло у «DanceWorld Cup-2018», що проходив в Іспанії, отримала срібну та бронзову медаль на чемпіонаті України з сучасного та класичного танцю. В дуеті з Віктором Лазаровичем у 2018 р. на чемпіонаті України з сучасного та класичного танцю, виборола золоту медаль (м.Київ). У 2019 посіла V місце на чемпіонаті світу із сучасної хореографії «DanceWorld Cup-2019» (Португалія). Входить до складу збірної України з сучасної хореографії та класичного танцю.

Проніна Анастасія Сергіївна (ЗШ № 18). Учасник та призер Всеукраїнських турнірів з бального танцю, володар 10 кубків. Щорічно представляє школу на творчих конкурсах, турнірах. За 4 останні роки завоювала І місце у міському етапі ІХ Міжнародного екологічного конкурсу (номінація «Мода на кухні»); І місце у дитячо-юнацькому фестивалі «Таланти землі Галицької» (номінація – драматичне мистецтво); І місце у міській виставці-конкурсі «Осіння рапсодія»; І місце у виставці-конкурсі юних фотоаматорів (номінація «Тварини»). ІІІ місце у конкурсі «Театралізована композиція за творами Т.Шевченка»; Гран-прі в ІІ загальноміському конкурсі «Відкривається схвильовано душа».

Пліщ Ірина Ігорівна (ДМШ № 1 ім.М.Лисенка, Ліцей № 23 ім. Р.Гурика). Бере активну участь в обласних та Міжнародних конкурсах: 2015, 2017, 2019 – друга та 2 перші премії на обласному конкурсі виконавської майстерності, 2017 – перша премія на обласному конкурсі виконавської майстерності, 2017, 2019 – перша премія на Всеукраїнському конкурсі ім. М.Лисенка, 2018 – перша премія на Всеукраїнському конкурсі «Франкове підгір’я» (м.Дрогобич), 2019 – третя премія на другому Міжнародному конкурсі юних скрипалів, альтистів, віолончелістів «Львівський віртуоз», неодноразово виступала з Івано-Франківським академічним камерним оркестром «Harmonia Nobile» у рамках проекту «Юні віртуози».

Дімбровський Ілля Андрійович (ДМШ № 2 ім. В.Барвінського). У музичній школі займається з 2015р. У 2019р. виборов ІІ місце на обласному конкурсі виконавської майстерності (м. Івано-Франківськ); ІІ місце на IV Всеукраїнському конкурсі юних музикантів «Франкове Підгір’я» (м. Дрогобич); ІІ місце на ХІІ Міжнародному конкурсі баяністів- акордеоністів «PERPENUUM MOBILE» (м. Дрогобич).

Федьків Олександр Богданович (ДМШ № 3 ім. А. Кос-Анатольського, СШ №1). Учасник міських, обласних та всеукраїнських конкурсів. Соліст і виконавець-ансамбліст: у складі дуету та тріо саксофоністів неодноразово перемагав у конкурсах, лауреат диплому І ступеня на Всеукраїнському фестивалі (2015р.), гран-прі на ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Франківська дзиґа» (2017р.), ІІ премія на VІ Відкритому конкурсі юних виконавців на духових та ударних інструментах (2018р.), ІІІ місце на Обласному дитячому конкурсі виконавської майстерності (2019р.), ІІ премія на ІІІ Всеукраїнському конкурсі виконавців на духових та ударних інструментах «Концертина» (2019р.). У 2019р. виступав на сцені обласної філармонії ім. І.Маланюк у супроводі камерного оркестру обласної філармонії «Гармонія Нобіле». Учасник оркестру народних інструментів «Карпатські візерунки» при міському ЦДЮТ та вокально- інструментального ансамблю «Дударик» СШ № 1. А також співає у Народному аматорському молодіжному хорі «Осанна».

Прунько Анастасія Миколаївна (Центр дозвілля ЗШ № 10 Голова самоврядування дитячо-юнацького клубу «Ринг»). Активна учасниця та ведуча багатьох свят, а це близько трьохсот заходів за один рік. Вдосконалює майстерність ігромайстра, ведучої. З 7 років займається танцями, учасниця зразкового ансамблю народного танцю «Крок». Нагороджена подяками, дипломами та грамотами за успішний виступ на міському етапі 15-го дитячо-юнацького Фестивалю мистецтв «Таланти землі Галицької», 2017р.; за особистий внесок у пропагуванні народного танцю, активну участь в ансамблі та успішний виступ в огляді-конкурсі з нагоди Дня міста, 2018р.; за участь у Всеукраїнському конкурсі фото та відеоробіт «Молодь за безпеку дорожнього руху», 2019р.; за участь у фестивалі Хрестового міста «Вгору серця-2018», «Вгору серця-2019».

Беус Каріна Василівна (ЗШ № 16). Особливих успіхів досягла у вивченні англійської та німецької мов, української літератури, історії, географії. У 2017-2018 н.р. ученицю було нагороджено Дипломом за зайняте ІІІ місце в конкурсі «Таємниці Станіславської фортеці» (за найкращу емблему), у 2018-2019 н.р. – ІІ та ІІІ місце в літературному конкурсі буктрейлерів «Книга в кадрі», 2019 рік – ІІІ командне місце у Всеукраїнському турнірі юних географів. У 2017 році була учасницею проекту соціальної мультиплікації. Депутат шкільного та міського самоврядування, голова прес-центру (2018р.) У 2019 р. Беус Каріну обрано головою МРУСу. Долучилась до написання проєкту «Шкільний громадський бюджет. Як його реалізувати?». Працює волонтером у Спільноті Святого Егідія, а також на ІТ IF Fest. Член Лідерської школи, допомагає в організації гурткової роботи, відвідує заняття в Івано-Франківській Малій академії науки учнівської молоді (секція «Історія»). Відвідує заняття в танцювальній студії «Maasai Sarse school», фотокурси, модельну агенцію «Ювента».

Слободян Мар’яна Іванівна (МЦДЮТ, Ліцею ім.В.Чорновола). Вихованка гуртка художнього ткацтва та рукоділля «Чарівна майстриня» Міського центру дитячої та юнацької творчості, опановує дисципліни «Ткацтво», «Композиція», «Декоративний розпис», «Писанкарство». За 2 останні роки здобула І місце у міському етапі? ІІ місце в обласному, ІІІ місце у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва та народних ремесел «Знай і люби свій рідний край» (номінація «Художнє плетіння, ткацтво»), ІІІ місце у міському етапі обласного конкурсу-виставки іграшок-сувенірів «Український сувенір», І місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Wonder Fest Georgіа – Карпати – 2018», ІІІ місце у міській виставці-конкурсі «Стрітенська мозаїка», ІІ місце у міському етапі Х Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Вода – джерело життя», ІІ місце у регіональному рівні Міжнародної гри зі світової літератури «Sunflower».

Коваль Юлія Віталіївна (Центр патріотичного виховання учнівської молоді ім.С.Бандери). У Центрі патріотичного виховання учнівської молоді ім. С.Бандери займається у гуртку вокального мистецтва «Цвіт землі» з 8 років. Брала участь і перемагала у багатьох пісенних конкурсах; двічі ставала переможницею міжнародних конкурсів, чотири рази здобувала призові місця (лауреат І і ІІ ступенів) на Всеукраїнських пісенних конкурсах, у 2017 році посіла перше місце у міському етапі конкурсу солістів «Пісенний дивограй», у 2018 році на цьому ж конкурсі –друге призове місце. Стала фіналісткою фестивалю-конкурсу пісень, народжених в АТО «З Україною в серці» у жовтні 2019 року.

Лопуляк Анастасії Іванівни (Академічний ліцей-інтернат). Лідер в рейтингу навчання за підсумками 2018-2019н.р., відмінниця. Високих результатів учениця досягла з математики, фізики, хімії, географії, біології, інформатики. У 2018-2019н.р. - переможець ІІІ етапу учнівських олімпіад: з фізики, географії, християнської етики. Учасниця команди «Muz in life», яка увійшла в півфінал освітнього проекту «Відкривай Україну». У 2019-2020н.р. брала активну участь в обласних турнірах з математики та фізики.