Денис Шмигаль йде працювати в уряд

Голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль замінить Альону Бабак на посаді Міністра Міністерства розвитку громад та територій України. Про це в ефірі «24 каналу» повідомила депутатка від «Слуги народу» Євгенія Кравчук.

За словами Євгенії Кравчук, профільний комітет парламенту має завтра розглянути заяву про відставку Альони Бабак і розгляне кандидатуру нового міністра, яким може стати Денис Шмигаль. Зустріч з кандидатом запланована на завтра.

На посаді голови Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль працює з серпня 2019 року.

Біографічна довідка.

Денис Шмигаль - народився 15 жовтня 1975 року у Львові. Закінчив Державний університет «Львівська Політехніка»‚ менеджмент у виробничій сфері (машинобудування), інженер-економіст. Кандидат економічних наук – 2003 р. З 1994 року працював на посадах економічного спрямування на підприємствах Львівщини. У 2012 році очолив головне управління економіки та промислової політики Львівської обласної державної адміністрації. У 2014 році працював заступником начальника головного управління Міндоходів Львівської області. У 2018 році став директором ДТЕК Бурштинська ТЕС.