На Івано-Франківщині судитимуть членів міжнародного наркоугруповання

Під час спільної роботи міжнародної групи, до якої входили представники компетентних органів Франції, Польщі та України задокументовано ряд епізодів злочинної діяльності організованої групи. Про це повідомили у Секторі комунікації поліції Івано-Франківщини.

Під рослідування, здобуто беззаперечні докази та викрито у вчиненні злочинів 4-х громадян України, одного з яких затримано на території Польші, трьох затримано на території України.

«В ході досудового розслідування встановлено, що вказані особи упродовж липня 2018 року - травня 2019 року згідно спільно узгодженого плану та відведеної ролі неодноразово, повторно придбавали у Французькій Республіці та за допомогою водіїв, які здійснюють міжнародні перевезення вантажів, і не були обізнані про їх протиправну діяльність, переміщали через митний кордон України з приховуванням від митного контролю таблетки «Subutex» із вмістом наркотичного засобу – «бупренорфін» в особливо великих розмірах, їх незаконно зберігали і збували на території Прикарпаття», - йдеться у повідомленні.

За вказаний період часу підозрювані за грошові кошту у сумі 90000 Євро незаконно придбали 35000 таблеток «Subutex», шляхом контрабанди перемістили їх в Україну, де збули та отримали доходи.

Зокрема, на даний час вирішується питання про видачу (екстрадицію) Компетентними органами Республіки Польща громадянина України для притягнення до кримінальної відповідальності.

В ході проведених обшуків за місцем реєстрації та проживання вказаних осіб, а також з їх транспортних засобів вилучено нарковмісні таблетки «Subutex», особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс, вогнепальну зброю та боєприпаси.

Накладено арешт на 2 автомобілі, загальною вартістю понад 300000,00 грн. Всім їм обрано запобіжні заходи – тримання під вартою.

Обвинувальний акт скеровано для розгляду до Рожнятівського районного суду.