У Старуні відбудеться фестиваль «ТопіаріАрт-Раут»

26 жовтня у селі Старуні Богородчанського району відбудеться фестиваль ТопіаріАрт-Раут, у рамках якого пройде презентація культурно-історичної спадщини краю, відкриття паркової зони. Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

«Учасники заходу матимуть змогу побачити єдиний в Україні діючий грязьовий вулкан, сучасний формат ландшафтного парку у стилі топіарі, експозицію фігур, знайдених під час розкопок тварин та людей, що відтворюють добу льодовикового періоду. Окрім того, для гостей фестивалю представлять голографічне шоу, яке перенесе у прадавні часи кроманьйонців. Також усі бажаючі зможуть ознайомитеся із давніми ремеслами та скуштувати страви меню льодовикового періоду», - йдеться у повідомленні.

Для відвідувачів працюватимуть місто майстрів, фудкорти, інтерактивні тематичні фотозони, дитяча конкурсно-розважальна програма за участю місцевих колективів.

О 17-ій год. пройде офіційне відкриття фестивалю та виступ гурту Folknery.

Згодом присутні зможуть переглянути театралізоване шоу «Вулкан життя», яке включатиме шоу мольфарів, барабанне шоу, фаєр-шоу, голограмне шоу (3d).

Вхід вільний.