На Богородчанщині підтопило дороги та газопроводи

За повідомленням начальника Богородчанського РВ УДСНС в області в ніч на 24 червня в населених пунктах с. Кричка, с. Маркова, с. Манява Богородчанського р-ну в наслідок сильних проливних дощів відбувся підйом рівнів води в місцевих потічках, в результаті чого на окремих ділянках пошкоджено покриття комунальних доріг у вказаних населених пунктах. Про це повідомили в Управлінні цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

За повідомленням сільського голови в с. Кричці Богородчанського р-ну відбулось підтоплення трьох дворогосподарств та одного житлового будинку. В с. Кричка пошкоджено три дворові газопроводи та один стовп лінії електропередач.

«Депутатським корпусом по результатах дворових обходів встановлено пошкодження 2 автомобільних залізобетонних переїздів, 30 м. берегу потічка, а також 13 дерев’яних переїздів та 6 дерев’яних пішохідних мостиків через потічки до приватних дворогосподарств. Станом на 17.00 в с. Кричка підтоплених територій не спостерігається, електропостачання відновлено у повному обсязі, відновлено газопостачання 150 абонентам, залишається без газопостачання 290 абонентів», - йдеться у повідомленні.

До ліквідації наслідків погодних умов залучено аварійно-ремонтні бригади Богородчанського УЕГГ та Богородчанського РЕМ.

На місці події працювала МОГ Богородчанського РВ УДСНС в області.

На фото село Кричка. Фото з соціальної мережі Фейсбук