СБУ викрила найбільшу в Україні нарколабораторію

Співробітники Головного управління із боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ заявили, що припинили діяльність найбільшої за всю історію України нарколабораторії з виготовлення психотропних речовин. Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

За даними правоохоронців, організатори нарколабораторії виготовляли і збували наркотики на території України та за кордоном.

У приватному будинку в Києві у районі "Осокорки" під час обшуків оперативники вилучили обладнання для виготовлення наркотиків, понад 10 кг психотропної речовини альфа PVP, 5 кг мефедрону і понад 5 кг амфетаміну. Загальна вартість вилучених речовин та обладнання за цінами "чорного ринку" - більш ніж двадцять мільйонів гривень, - повідомили в СБУ.

Правоохоронці встановили, що в будинку, крім лабораторії, знаходився і склад нелегального інтернет-магазину з продажу наркотиків, через який здійснювалася їх реалізація. Веб-ресурс було розміщено в прихованій мережі інтернет-з’єднань Darknet.

Наразі затримано трьох учасників наркоугруповання і розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 КК України. Причетним до наркобізнесу оголошено підозру й обрання запобіжного заходу – тримання під вартою. Триває досудове слідство.