Довідмовлялись: Україна не братиме участі у конкурсі “Євробачення-2019”

Національна суспільна телерадіокомпанія України відмовляється від участі в Міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2019".

Після довгих перемовин НСТУ та співачка MARUV, яка стала переможецею Нацвідбору, не дійшли згоди щодо участі співачки у конкурсі "Євробачення-2019".

Тому представники НСТУ почергово звернулася до фіналістів, які також відмовилися від участі у пісенному конкурсі замість MARUV.

Як повідомляє прес-служба компанії, В НСТУ могли би обрати будь-якого виконавця не з числа учасників Національного відбору. Проте, у ситуації, що склалася, Суспільний мовник вирішив відмовитися від участі в Міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2019".

"Суспільний мовник вважає за потрібне започаткувати суспільний діалог у форматі ток-шоу, форумів та обговорень за участі провідних експертів сфери для формулювання позиції українського суспільства щодо цієї проблеми, а також напрацювання пропозицій до проекту закону України, що міг би врегулювати ситуацію зі співпрацею українських артистів із державою-агресором на майбутнє."