В Івано-Франківську запустили новий автобусний маршрут «Каскад-Онкодиспансер»

21 січня в Івано-Франківську запустили ще один комунальний маршрут – №41. Про це повідомили в Івано-Франківському виконкомі.

Тепер 8 новеньких автобусів обслуговуватимуть франківців за сполученням «Каскад-Онкодиспансер». А на вихідних, на прохання мешканців, заїжджатимуть ще й на міське кладовище. Автобуси обладнані усіма сучасними деталями, для безпеки в салоні встановлено навіть відеоспостереження. Детальний маршрут і графік руху можна знайти за посиланням

Загалом, КП «Електроавтотранс» вже повністю отримало нову партію автобусів – 12 «Богданів». Керівник «ЕАТ» Віталій Голутяк розповів, що наступним комунальним маршрутом буде «Пасічна-Крихівці», кінцева схема руху не затверджена. Проблем з водіями наразі немає. Набрати працівників на автобус набагато простіше, ніж на тролейбус. Адже, якщо водій має досвід роботи і відповідну категорію, то підготовка триває кілька днів. Керування новим автобусом достатньо просте, головне завдання, зізнаються водії, прилаштувати габарити автобуса до франківських вуличок.

Крім того, вже відбувся тендер на закупівлю ще 12 автобусів підвищеного комфорту. Після оновлення рухомого складу на 23% зріс платний пасажиропотік. Тобто люди позитивно оцінюють покращення умов і все більше надають перевагу комунальному транспорту.

«Ми продовжуємо свої амбітні плани щодо розвитку комунального транспорту. Йдеться і про тролейбуси, і про автобуси. Цього року маємо за мету збільшити кількість нових автобусів до 50 одиниць. Щодо тролейбусів, то ми купуємо і нові машини, і бувші у вжитку, які вже дуже гарно показали себе на вулицях міста. Цього року матимемо 29 новеньких білоруських тролейбусів за угодою з ЄБРР», – підсумував міський голова Руслан Марцінків.