За служіння і наполегливу працю. УГКЦ нагородила журналіста Ігоря Лазоришина грамотою подяки і визнання

З нагоди життєвого ювілею – 60-річчя від дня народження – голова Пасторально-Міграційного Відділу Патріаршої Курії УГКЦ єпископ-помічник Київської архієпархії Української Греко-Католицької Церкви владика Йосиф Мілян нагородив заступника головного редактора «Галичини» Ігоря Лазоришина Грамотою подяки і визнання за багаторічну активну і наполегливу працю для потреб Міжнародної десятиденної пішої прощі мігрантів та їх родин із Самбора до Зарваниці. «Вашим служінням і працею,- йдеться у листі подяки,- Ви сприяєте зростанню християнських цінностей в нашому народі. Це радісне свідчення віри є прикладом і підтримкою для наших вірних. Сьогодні даруючи Ваші таланти, вміння і ентузіазм, побібно до бл. муч. Володимира Прийми, і Ви вписуєтеся в почет працівників у Христовому Винограднику нашої Церкви. Дякуємо, що такою поставою розділяєте долю українських мігрантів і їхніх родин та пригадуєте про них нашій Батьківщині і Церкві. Також з нагоди Вашого ювілею 60-ліття складаємо Богові за Вас і за Ваше життя подяку, випрошуючи необхідних благодатей…»

Журналіст Ігор Лазоришин – співзасновник спільноти колишніх заробітчан Італії «Пієта» м. Івано-Франківська і багаторічний координатор міжнародних десятиденних піших прощ родин мігрантів із Самбора до Зарваниці, автор чисельних книжок духовної публіцистики про життя українських заробітчан.

Заслужений журналіст України, спецкореспондент газети "Галичина", заступник голови Івано-Франківської міської «Просвіти», член НСПУ і НСЖУ.