Які вітаміни потрібні дорослим?

Вітаміни для дорослих не менш важливі, чим для дітей. Це біологічно активні речовини, які стимулюють всі процеси в організмі.

Роль вітамінів в організмі дорослих

 

Достатня кількість вітамінів і мінералів, яка надходить в організм разом з їжею, позитивно впливає на його роботу. Це попереджує розвиток багатьох захворювань, покращує самопочуття і наповнює тіло енергією, що особливо актуально з віком.

 

Найважливіша роль в забезпеченні процесів життєдіяльності людини належить наступним речовинам:

● Вітамін С. Аскорбінова кислота підвищує опірність організму інфекціям, укріплює стінки судин і забезпечує антиоксидантний ефект.

● Вітамін Е. Запобігає руйнуванню клітин під дією вільних радикалів, підвищує імунітет.

● Вітамін Д. Сприяє нормальному засвоєнню кальцію, що зміцнює кісткову систему.

● Група В. Комплекс речовин, які допомагають організму отримати енергію. Вони посилюють обмінні процеси, покращують роботу мозку, нервової системи.

● Цинк. Мінерал, який підвищує опірність організму інфекціям, допомагає відновленню м’язів, загоєнню ран.

● Йод. Нормалізує роботу щитовидної залози, яка регулює основні обмінні процеси в організмі.

 

Як забезпечити себе всім необхідним?

 

Щоб попередити авітаміноз, необхідно відповідально відноситися до свого раціону. В щоденному меню повинна бути достатня кількість свіжих овочів, фруктів, м’яса, риби, молока і інших корисних продуктів.

 

Періодично раціон рекомендується доповнювати полівітамінами для дорослих. Вони допомагають попередити дефіцит вітамінів, мікро- і макроелементів, який спостерігається при недостатньо різноманітному харчуванні.

 

В цьому випадку вітаміни Супрадин®* для дорослих — один із найкращих варіантів. Їх різновиди:

● Актив таблетки. Крім комплексу вітамінів (С, В, Е, А), йоду, цинку, міді, засіб містить коензим Q10. Ці речовини допомагають обміну речовин в організмі, підтримують імунітет і підзаряджають життєвою енергією.

● Актив шипучі таблетки. В склад засобу входять вітаміни, мінерали, коензим Q10. Розчинна форма Супрадину® забезпечує швидке засвоєння його активних компонентів.

● Імуно Форте. Містить комплекс ехінацеї, прополісу, цинк, вітамін С — все, що необхідно для зміцнення імунітету.

 

Супрадин® для дорослих потрібно починати вживати після консультації з лікарем. Використовувати його замість повноцінного харчування недопустимо.

____________________

*Реклама дієтичної добавки. Не є лікарським засобом. Супрадин Актив, табл, в п/о №30, Супрадин Актив, таблетки шипучі №10, Супрадин Імуно форте гранули, саше № 14, Супрадин Імуно Кідз, жув.пастил.№60, Супрадин Імуно кідз, жув.пастил.№30, Супрадин Лецитин гель 175 , Супрадин Магічне драже, жув.пастил.№90

 

Список літератури:

1. Блінкін С.А. "Імунітет і здоров'я", -М.: Знання. 2008р

2. Біохімія. - 2008, - №12, - С. 1671-1672

3. Біохімія / за ред. Є. С. Северіна. - М.: ГЕОТАР - Медіа, 2012. -804 с.