Які переваги надає оренда автомобіля?

Для багатьох людей можливість користуватися автомобілем вже стала невід’ємною потребою. Але власний автомобіль не завжди доступний під час подорожей та бізнес-поїздок. В таких випадках найкращим варіантом є взяти авто в оренду.

Оренда автомобіля дозволяє отримати клієнту ряд переваг:

 • Не потрібно платити за технічне обслуговування авто та амортизацію;
 • Ви отримуєте свободу пересування туди, куди вас приведе дорога, що особливо зручно під час перегляду визначних місць чи пам’яток. Ви можете будь-коли зупинитися, щоб помилуватися краєвидом, і шукати таємні та більш відокремлені куточки краси, до яких важко дістатися на таксі чи автобусі;
 • В орендованому автомобілі ви отримуєте комфорт для себе та своїх супутників. Ви можете танцювати під мелодію по радіо або розмовляти одне з одним такою гучністю, як вам заманеться;
 • Під час оренди авто ви можете обрати саме той автомобіль, який буде оптимальним для ваших потреб. Якщо маршрут пролягає через місцевість з поганими дорогами – ви можете обрати позашляховик. Або якщо з вами їде багато людей – оптимальним буде мікроавтобус.
 • Скільки це коштує?

  Компанія Rental.ua пропонує своїм клієнтам орендувати авто за ціною від 1000 гривень за день. Вартість залежить від класу автомобіля та терміну оренди. Якщо ви любитель комфорту та розкоші – за позашляховик чи авто бізнес-класу доведеться заплатити 2000-6500 гривень на добу. Оренда мікроавтобуса стартує від 3000 гривень на день. При ранньому бронюванні автомобілів можна заощадити від 5 до 22% вартості. В такому випадку ви фіксуєте ціну на випадок подорожчання, а також можете гарантувати наявність обраного автомобіля у потрібні для вас дати.

  Компанія надає додаткові послуги, такі як консьєрж-сервіс (інформаційно-організаційний супровід вашого візиту), сервіс «Допомога в дорозі» (пакет послуг на випадок поломки автомобіля, ДТП, інших нештатних ситуацій). Крім того, клієнт у випадку необхідності може орендувати і вантажне авто вантажопідйомністю від 2,5 до 6 тонн. Деяких клієнтів може зацікавити послуга «Оренда авто з правом викупу». Цей варіант підійде тим, хто планує придбати транспортний засіб, але не має всієї необхідної суми, або просто не хоче вилучати гроші з обігу. Зазвичай, цією опцією користуються таксисти та підприємці.

  Часто клієнту необхідно отримати автомобіль у певному місці, наприклад на вокзалі після приїзду. Доставка авто в будь-яке місце обійдеться клієнтові в 15 Євро. Працівники фірми можуть привезти особистий транспортний засіб в зазначену точку міста. Аналогічно працює послуга, коли потрібно повернути автомобіль компанії.

  Разом з автомобілем за додаткову плату можна орендувати додаткові аксесуари, такі як GPS-навігатор, екшн-камеру, WI-FI-роутер або дитяче крісло.