Як знайти роботу через Інтернет?

Інтернет все глибше проникає в усі сфери нашого життя. Пошук роботи – не є винятком і все частіше українці шукають нову роботу та додаткові способи заробітку через спеціалізовані портали.

Пошук роботи через мережу має ряд переваг. Ви економите час та кошти, маючи можливість ознайомитись з пропозиціями працевлаштування у різних містах України.

Сайт пошуку роботи grc.ua – один із топових інтернет-ресурсів з пошуку роботи та найму персоналу. Кожна друга українська компанія шукає таланти на grc.ua. На сайті зареєструвались більше 85 тис. компаній, які шукають співробітників в різних галузях економіки.

Портал працює на ринку вже 17 років, з гордістю виконуючи свою місію – допомагати компаніям знаходити своїх співробітників, а людям роботу!

За цей період:

  • 1 648 439 пошукача розмістили свої резюме,
  • було відкрито понад 1 254 678 вакансій,
  • сайт відвідало понад 308 мільйонів користувачів.

На сайті є пошук, який дозволяє шукати вакансії за професією чи компанією. Це можна зробити за ключовими словами (наприклад, «журналіст» або «менеджер з реклами»), можна використовувати тонкі настройки: професійну сферу, спеціалізацію, регіон, рівень заробітної плати, тип зайнятості, графік роботи, необхідний досвід. Можна також уточнити налаштування перегляду, наприклад, спочатку переглядати вакансії з найбільшими зарплатами або тільки прямі вакансії (без агентств). У результатах видачі ви побачите назву позиції, зарплату, місто і станцію метро, назву компанії. Таким чином, ви відразу зможете відкинути ті пропозиції, які вам нецікаві, а оберете лише ті посиланнях, які здаються вам привабливими. Також можна переглядати вакансії у конкретному місті. Приміром, якщо ви шукаєте роботу в Одесі розділ сайту виглядатиме так odessa.grc.ua/. Крім того, можна переглядати вакансії провідних компаній України.

Якщо на сайті знайти бажану вакансію не вдається - доцільно розмістити своє резюме, з яким можуть ознайомитись потенційні роботодавці. Перш за все резюме повинно бути коротким (не більше 2-х аркушів формату А4). В резюме потрібно описати свої досягнення, рівень освіти, досвід роботи, хобі та особисті якості. Обов’язково вкажіть, якщо ви володієте іноземними мовами або обізнані зі специфічними комп’ютерними програмами, які можуть стати додатковим аргументом для роботодавців при розгляді вашої кандидатури.

Оформлення резюме – має велике значення. Для цього використовуйте зручний шрифт і розбивайте текст на тематичні структури. Простий та діловий стиль дозволить не лише швидко переглянути ваше резюме, але й сформувати позитивне ставлення до вас. Орфографічні та граматичні помилки в резюме – це спосіб отримати швидку відмову.