Як забути про небажане волосся раз і назавжди

Все частіше стає актуальним серед людей будь-якого віку видалення волосків методом лазерного випромінювання. Послуги лазерної епіляції в Івано-Франківську подарують вам неперевершений затишок та всі переваги, які обіцяє цей сучасний метод боротьби із волоссям. 

 

Що таке лазерна епіляція 

 

Як саме працює метод лазерного випромінювання та чому саме він є найефективнішим? Ця процедура працює завдяки принципу селективного фототермолізу, що означає проникнення лазером під шкіру та його взаємодію лише з темним волоссям, завдяки чому шкіра навколо не дратується через високі температури лазера. Цей промінь по іншому можна назвати спрямованим світлом високої інтенсивності. Його енергія поглинається меланіном, який перетворюється на тепло. Таким чином руйнується структура першоджерела волосся – його фолікула, яка саме і забезпечує ріст волосся. На сьогодні лазерна епіляція є найпопулярнішим методом позбавлення волосся на будь-яких ділянках шкіри завдяки своїй ефективності, яка зумовлена рядом переваг цієї процедури серед інших методів видалення волосків:

 

  • Процедура лазерної епіляції повністю безболісна, що дозволяє спокійно проводити її на самих, здавалося б, неприємних місцях. Відчуття залежать від вашого больового порогу, але не зважаючи на це – лазер гарантовано заподіє значно менше болю у порівнянні з восковим видаленням або процедурою шугарингу.
  • Ефективність даної процедури допоможе вам значно зменшити час на гоління вдома та переймання з цього приводу, адже всього за декілька сеансів у вас буде змога позбутися небажаного волосся на період від 10-15 років, в залежності від кольору вашої шкіри та типу волосся. Перед процедурою лікар, який буде оглядати вас визначить, скільки сеансів вам потрібно пройти задля бажаного ефекту.
  • Безпека під час цієї процедури гарантована – сучасні лазери не пошкоджують шкіру, а обережно проникають тільки у коріння самого волосся. Це позбавить вас від подразнення шкіри, яке завжди виникає при голінні або видаленні волосся шляхом воскової епіляції або шугарингу. Через те, що ризик подразнення вкрай мінімальний – виключений варіант занести інфекцію. 

 

Але головний плюс, на якому хотілося б зосередити увагу – це значне заощадження часу. Тільки порахуйте, скільки дорогоцінного часу ви витрачаєте на гоління, а потім ще на неприємні симптоми подразнення шкіри та переймання про свій зовнішній вигляд. Лазерна епіляція допоможе вам завжди виглядати на всі сто відсотків та бути впевненою у собі у будь-якій непередбачуваній ситуації. Безпека та надійність даної процедури вам гарантована, якщо ви звернетеся у перевірений центр лазерної епіляції, де перед сеансом вас огляне кваліфікований спеціаліст.