Як купити найкращу квартиру в Чернівцях?

Чудова природа, унікальні мультикультурні зв’язки, висока якість життя Чернівців приваблюють покупців нерухомості. Інвестори та переселенці мають бажання купити квартиру в Чернівцях. Експерти місцевої філії відомої агенції нерухомості Atlanta відкрили деякі таємниці пошуку ідеальної квартири в обласному центрі.

Найкращі спальні райони Чернівців із багатоповерхівками

Якість життя в квартирі залежить від розвитку інфраструктури району. Мешканцям Чернівців щастить: місто компактне, з будь-якого району до центра максимум 15 хвилин на міському транспорті. Для постійного проживання та довгострокової оренди зручно купувати квартири в респектабельних спальних районах Чернівців вздовж Головної вулиці, в районі Жовтневого парку та багатоповерхової сучасної забудови на вулиці Руській.

Де знайти в Чернівцях квартиру для пасивного доходу від подобової оренди?

Високі бали за розташування отримують апартаменти на пішохідній вулиці Кобилянської, вздовж Головної вулиці в центральній частині міста, біля Театральної площі та Ратуші. Купівля квартир у будинках часів Австро-Угорської імперії потребує аналізу стану конструкцій та комунікацій.

Де купити квартиру в Чернівцях супербатькам?

Для успішної кар’єри потрібні знання та неформальні зв’язки з часів дитинства. Враховуючи високу конкуренцію, батькам школярів варто шукати квартири в кроковій доступності до рейтингових освітніх закладів Чернівців:

  • дитячі садочки Talantinka, Bambinos Kids, центр розвитку дитини Dance KinderLife;
  • мультипрофільний ліцей №1 на вул. Штейнбарга (напрямки: IT, економіка, фізика, математика);
  • ліцей №9 на вул. Щепкіна (багато переможців національних олімпіад з англійської та німецької мови, математики);
  • багатопрофільний ліцей №11 «Престиж» на вул. Головній.

Завжди користується попитом житло поблизу легендарного Чернівецького університету та його відокремлених підрозділів.

Де купити квартиру в Чернівцях пенсіонерам?

Тут здорове життя: середньорічна температура повітря +9°С, рівний рельєф. Чернівці — один із лідерів України з медичного туризму. В центрі міста багато чудових парків. Найкращий — ім. Шевченка з Ботанічним садом.

Експерти агенції нерухомості Атланта підготують персональний перелік актуальних квартир у Чернівцях з урахуванням мети купівлі, бюджету, віку та інтересів покупців.