У «Калуша» й «Карпат» – нові тренери

У нашому інтерв’ю з Василем Маликом йшлося про кадрові проблеми у ФК «Калуш» і львівських футбольних командах. І те, що ми в ньому передбачали, стало реальністю. Відбулися зміни в керівництві названих команд. Виконуючим обов’язків головного тренера ФК «Калуш» став Андрій Нестерук, який був головним тренером галицьких «Карпат», що виступають в аматорському чемпіонаті України.

У «Карпатах» все-таки усунули від тренерства львів’янина Олега Бойчишина і, як завжди, у місті Лева почали бігцем шукати нового керманича. Повідомлялося, що керівництво клубу вело перемовини з Віктором Скрипником (нині тренує «Ригу»), але сторони не змогли домовитися. Також клуб марно намагався дійти згоди про співпрацю з хорватом Ігорем Йовічевічем (свого часу очолював «Карпати») і доволі відомим іспанцем Пако Хемесом, який тренерував мексиканський «Крус Асул», іспанські «Лас-Пальмас», «Райо-Вальєконо» і «Гранду». І насамкінець новим головним тренером став 63-річний Фабрсіано Гонсалес Пенелас (більше відомий, як Фабрі).

У досвідченого «перекотиполе» (так тепер почали його називати) послужний тренерський список складається аж із 25 (!) команд з Іспанії, Португалії, Греції, Болівії, але мізерних результатів. Тож рішення керівництва клубу видається дивним – чи зуміє Фабіо разом з тренерським штабом (до нього увійшли іспанець Пабло Ферейра, Олександр Чижевський, Богдан Стронціцький і Павло Сіренко) вивести команду з небезпечного місця турнірної таблиці.

«Карпати» нині посідають 10-те місце, набравши 17 очок, після 18-ти ігор. І якщо залишаться на такій позиції, то доведеться грати перехідні матчі із третьою командою першої ліги.

Журналіст.