Турбота про власне здоров’я з економією, або як заощадити на лабораторних аналізах

Головне робити все у житті вчасно, тому настав момент згадати, коли ви востаннє робили комплексну лабораторну діагностику організму? Рання діагностика вкрай важлива, адже запобігти хворобі легше, ніж її лікувати. Український ньюзрум “Новинарня” інформує, що у лабораторії МедЛаб діють знижки на більшість аналізів. 

Рекомендовано принаймні раз на рік здавати аналізи, навіть якщо нічого не тривожить, і, як то кажуть, “ніде не болить”. Нагадаємо, що після отримання результатів обов’язковим є відвідування сімейного лікаря або консультація лікаря лабораторії.

Українська багатопрофільна клініко-діагностична лабораторія МедЛаб пропонує понад 1500 видів аналізів, а також зручні комплексні “пакетні” пропозиції:

  • “Здорова жінка 30+”;
  • “Здоровий чоловік 45+”;
  • “Здорова дитина”;
  • “Для тих, хто займається спортом”;
  • “Проблеми зайвої ваги”;
  • “Рівень стресу” та багато інших.

До речі, саме такі комплексні дослідження мають гарну цінову пропозицію, суттєво економлять гроші та час. Пакетні аналізи включають усе необхідне, допомагаючи виявити найменші відхилення від норми й вчасно звернути на це увагу. Завдяки комплексній діагностиці можна запобігати можливим захворюванням і небажаним станам організму. Важливо, що зробити це можна за один візит до лабораторного відділення з одним взяттям біоматеріалу.

Зверніть увагу! Перед дослідженням у МедЛабі можна отримати медичну консультацію щодо запланованої маніпуляції, дізнатися про особливості її проведення та правила підготовки до неї. Також ця інформація є на сайті лабораторії в описі кожного аналізу. Важливо дотримуватися правил і вимог перед забором матеріалу, щоб отримати якомога точніший результат аналізу. 

До речі, якщо заздалегідь вирішити, який аналіз потрібен, то можна отримати 10% знижки на своє онлайн-замовлення

Є й постійні знижки на аналізи – щосуботи пропонується знижка 10% на більшість аналізів, щоп’ятниці – 15% для пенсіонерів, а щовівторка – 15% для дітей.

Чому МедЛаб?

Лабораторія МедЛаб має понад 100 відділень у різних куточках України і вже 25 років є прикладом високого сервісу та професіоналізму у сфері лабораторної діагностики. Якщо є необхідність, то для забору матеріалу можна викликати медсестру додому. Дотримання всіх норм і наявність сучасного потужного обладнання забезпечують гарантію точності результатів досліджень.

Усі лабораторні аналізи у МедЛабі проводяться максимально швидко й точно. Також для максимальної зручності пацієнтів у лабораторії з 7:00 до 20:00 працює call-центр. Кожен отримує смс-оповіщення про готовність результатів аналізів, які можна подивитися в особистому кабінеті на сайті або у листі електронною поштою.

Програми комплексних обстежень дозволяють повною мірою оцінити стан здоров’я і завчасно подбати, щоб усі органи та системи працювали “як треба”.