Святий Миколай зі своїми помічниками побував у дітей полеглих героїв

У день Святого Миколая чільники ОДА зібрали дітей полеглих героїв на свято у кінотеатрі «Люм’єр», де представники влади та громадських організацій обдарували їх подарунками. Діти переглянули українське фентезі «Тільки Диво», пообідали за святковим столом і посмакували солодощами.

«Кожен із загиблих, віддаючи життя за вітчизну, мріяв про щасливе життя своєї дитини в цій країні, – зазначив голова ОДА Денис Шмигаль. – Тому ми в боргу перед їхньою жертвою. Очевидно, нам потрібно виступити з відповідною серйозною програмою на рівні України для соціального захисту й підтримки дітей полеглих героїв».

Крім ОДА, ще одним потужним помічником Святого Миколая виступила громадська організація «Об’єднання воїнів та волонтерів «Галицькі леви», відома широкими громадянськими акціями і благодійними ініціативами. Зокрема, лише цього року вона зібрала півмільйона гривень на лікування онкохворих дітей фронтових побратимів …

А цього разу «Галицькі леви» змогли охопити різноплановою допомогою дітей полеглих героїв. Голова об’єднання Роман Дорожівський зазначив: «Завдяки небайдужим представникам громади Прикарпаття ми зібрали 94 тисячі гривень, на які закупили мандарини й солодощі, організували сертифікат на 600 гривень на канцтовари, поклали в адресний конверт кожній дитині по 1400 гривень й домовились з ТВО «Іводентом» і стоматологом Русланом Шкірою про безкоштовне лікування у стоматолога всіх дітей полеглих протягом року. З Києва також нам передали дитячі парфуми й косметику, яку вони отримають. Це наші діти, наша радість і наше майбутнє. Більше того, наш моральний обов’язок перед світлою пам’яттю їхніх батьків, які віддали своє життя за мирне небо над нами, спонукає нас пам’ятати за їхній чин і їхніх дітей. Врешті це й християнський обов’язок».

«Від імені батьків і родин полеглих героїв, щиро дякую усім, хто долучився до проведення цього свята, – зазначив голова ГО «Родини полеглих» Степан Чомко. – Це вперше за шість років Івано-Франківська ОДА взяла під свій патронат цей захід. Сподіваємося на подальшу її підтримку й опіку дітей полеглих героїв. Особливе «спасибі» за допомогу й подарунки ГО «Галицькі Леви», які у складний економічний час вельми коштами й гарними подарунками. Дякую також керівництву «Люм’єру» за перегляд гарного фільму й організацію обіду та смаколиків».