Що таке кераміди і чим вони корисні для сухої шкіри?

Палюче сонце, вітряна погода, плавання в басейні, відпочинок на морі – це далеко не всі фактори, які можуть спричинити сухість шкіри. Пересохлий епідерміс з некрасивими лусочками може з’являтися на обличчі, руках, ногах, по всьому тілу. І звичайні зволожуючі косметичні засоби далеко не завжди допомагають. Якщо така ситуація знайома вам, значить ви досі не знаєте, що таке кераміди і як їх використовувати в щоденному догляді.

Кераміди в косметиці CeraVe

Кераміди – це жири, які виробляє шкіра. Вони створюють на епідермісі бар’єр, який захищає від зовнішніх подразників, а також допомагає утримувати вологу всередині тканини. Коли цих жирів тіло виробляє надто мало, епідерміс пересихає, виникають різноманітні дерматологічні проблеми.

Для вирішення дефіциту керамідів бренд CeraVe створив серію косметичних продуктів, в складі яких є цей специфічний вид жирів. Тобто використовуючи зволожуючий крем для обличчя чи тіла з керамідами, вдасться усунути дефіцит цих речовин в епідермісі.

Чим ще цікава косметика бренду CeraVe?

Окрім керамідів, в склад зволожувальних кремів CeraVe входять й інші корисні для шкіри компоненти. Зокрема, гіалуронова кислота – головний зволожувальний компонент, та вітамін В3, який усуває подразнення й запобігає його появі. А унікальна запатентована технологія MVE допомагає підтримувати шкіру зволоженою впродовж 24 годин.

Серія косметики CeraVe з керамідами – це широкий спектр косметичних засобів для комплексного догляду за шкірою:

  • креми для обличчя, зокрема й для денного використання з УФ-фільтром;
  • креми для зволоження рук;
  • молочко для тіла;
  • емульсії для вмивання.

Регулярне використання засобів з керамідами дозволить усунути лущення епідермісу, зробити шкіру ніжною, шовковистою і приємною на дотик.

Дерматокосметика CeraVe сприяє відновленню захисного бар’єру шкіри, заспокоює подразнення, усуває почервоніння. Засобами з керамідами можна користуватися людям, схильним до акне, алергії, з підвищеною чутливістю шкіри. Ба більше, така косметика рекомендована при різних дерматологічних захворюваннях, зокрема при псоріазі та атопічному дерматиті, які супроводжуються сильною сухістю та лущенням шкіри.