Руслан МАРЦІНКІВ: Працюємо над тим, аби відкрити в місті ще більше дошкільних закладів

1 жовтня в Івано-Франківську прийняв 70 дітей новий дитячий садок – ДНЗ №37 «Джерельце». Цей заклад, розрахований на 200 дітей, спорудила за рахунок пайової участи будівельна компанія «Ярковиця».

У перший день роботи «Джерельця» для маленьких франківців організували ігри та музичні розваги. Увесь тиждень буде адаптивний, щоби діти та педагоги мали змогу познайомитись і пристосуватися до нових умов. А відтак почне діяти більш насичена навчальна програма, бо в садку мають намір запровадити різноманітні гуртки для всебічного розвитку дітей. «Плануємо у садочку запровадити гуртки різного спрямування – творчого, спортивного, навчального. Це будуть заняття з образотворчого мистецтва, хореографії, іноземних мов – англійської та німецької», – поділилася планами в. о. директора ДНЗ №37 «Джерельце» Надія Яцевич. Документи на зарахування дітей у цей заклад приймають до 13 жовтня.

«Маємо великий попит на дитячі садки в Івано-Франківську, – зазначив міський голова Руслан Марцінків. – Тому працюємо над тим, аби відкрити у місті ще більше дошкільних закладів. Завдяки порозумінню та співпраці із забудовниками в рамках пайової участи вдалося дуже швидкими темпами збудувати та облаштувати ще один дитсадок – «Джерельце». За шість років головування в Івано-Франківську Р. Марцінківа це вже восьмий новий дитячий садок. А на велике християнське свято Миколая у місті на вул. Хоткевича, 11-а планують відкрити дев’ятий – ДНЗ «Подоляночка», розрахований на понад 200 дітей. До 1996 року тут функціонував дошкільний заклад Львівської залізниці. Руслан Марцінків та Олександр Сич, будучи народними депутатами України, в 2013 році домоглися передачі цього садка у власність громади Івано-Франківська. Але будівля вже не відповідала сучасним вимогам для дошкільних закладів, тому в ній кілька років тривала реконструкція.