Руслан Марцінків: Моя команда послідовно працює над тим, щоб жити в нашому місті було зручно та затишно

Уже шостий рік в Івано-Франківську успішно втілюють в життя стратегію впорядкування міста. Незважаючи на дефіцит коштів через велику кількість дворів, міжбудинкових проїздів, вулиць, які десятиліттями потребують ремонту, та фінансові втрати від пандемії коронавірусу, ремонтні роботи нині провадять на багатьох об’єктах у різних частинах міста.

Особливу увагу міська влада звертає на ремонт дворів, адже саме з охайного під’їзду і двору починається комфортне місто для кожного іванофранківця. А цими днями у розпалі впорядкування кількох великих дворів, ремонт яких розпочато ще торік. Скажімо, на вул. Парковій, 18 після заміни каналізаційної мережі взялися мостити плитками понад 1 500 кв. м дорожнього покриття і понад 1000 кв. м пішохідних доріжок. Проєктом передбачено також встановлення по десятку лавок і сміттєвих урн. А наступного року розпочнеться ремонт у сусідньому дворі – на вул. Парковій, 18-а.

На фінішній прямій – благоустрій двору на вул. Симоненка, 13, де зовсім мало залишилось до завершення капремонту. Тут вимощують понад 1 500 кв. м території. Роботи тривають на пішохідних доріжках та проїзній частині дороги до двору. І поряд у дворі – на вул. Симоненка, 9–13 також невдовзі розпочнеться ремонт.

Ремонтують двір і на вул. Манюха, 2 та за багатьма іншими адресами, а на вул. Сорохтея, 26, 28-б, 30 і 32 минулої неділі уже відбулося свято двору – там недавно завершили впорядкування.

«Тішуся, що благоустрій міста продовжуємо, адже поставили перед собою завдання завершити ремонти у тих дворах, де їх уже розпочато. Особливо у таких великих дворах, як на вул. Симоненка, 9–11–13. Загалом у нашій міській територіальній громаді сьогодні на стадії завершення – ремонт близько трьох десятків дворів. Крок за кроком двори та прилеглі території в усіх мікрорайонах Івано-Франківська змінюються на краще. Певна річ, для проведення таких масштабних робіт та ще й одночасно нам не вистачає фінансів, але попри те моя команда послідовно працює над тим, аби жити в нашому місті було зручно та затишно, і це вже не один рік доводить завершеними справами, поступово перетворюючи місто на упорядкований простір», – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Число впорядкованих дворів в Івано-Франківську наближається до трьохсот.