Руслан Марцінків: Маємо невелику перемогу в непростий час – підтримали нашого виробника і отримали комфортні автобуси

Транспортна революція в Івано-Франківську триває – минулого тижня місто отримало ще 10 нових автобусів марки «Богдан», які поповнили автобусний парк КП «Електроавтотранс» (далі – «ЕАТ»). За угодою з автомобілебудівною корпорацією «Богдан Моторс», вартість закупівлі десяти «богданів» становить 46,5 млн грн. Отож число нових комунальних автобусів в Івано-Франківську тепер вже зросло до 52-х, а Івано-Франківськ у рейтингу доступности міст України «Тостер» нині є першим в Україні за кількістю низькопідлогового транспорту.

На презентації першої партії автобусів «Богдан» в «ЕАТ» минулого тижня міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків зазначив, що 10 нових автобусів дають змогу розширити мережу комунальних маршрутів міста, зокрема, від центру міста до вулиці Хоткевича та до приміських сіл. «Маємо невелику перемогу в такий непростий для нашого міста економічний час – можливість підтримати нашого українського виробника і отримати комфортні автобуси, – сказав Р. Марцінків. – Розвиток комунального транспорту в Івано-Франківську є одним із пріоритетів міської ради. Франківці позитивно оцінюють поліпшення умов на міських пасажирських перевезеннях і все більше віддають перевагу саме комфортабельним комунальним автобусам і тролейбусам».

«ЕАТ» вже два роки експлуатує три десятки «богданів», які добре себе зарекомендували в роботі. Але нові автобуси, за словами директора КП «ЕАТ» Віталія Голутяка, є більш комфортабельними та сучасними – обладнані кондиціонерами для салонів, розраховані на 30 сидячих місць і на перевезення 100 пасажирів.

Отож вже з 10 червня, як попередньо анонсувалося, десять нових «богданів» вийдуть на міські пасажирські маршрути, і франківців, таким чином, перевозитимуть 52 нових комфортабельних автобуси українського і турецького виробництва і 29 нових білоруських тролейбусів.

А 2020 рік, як і два попередніх, в Івано-Франківську теж запам’ятається розвитком мережі комунального транспорту, що можна, без перебільшення, назвати транспортною революцією в нашому місті.