Руслан Марцінків: 80 об’єктів нині перебувають у роботі, і їх кількість зростатиме

Міський голова Р.  Марцінків і депутат С. Магас інспектують двір на вул. Хоткевича, 67-а.

Гарне місто починається з впорядкованих будинків і дворів. Незважаючи на цьогорічні проблеми, в Івано-Франківську продовжується обширна програма реконструкції дворів і міжбудинкових проїздів.

«Близько 80 об’єктів нині перебувають у роботі, і їх кількість зростатиме. Це – і двори, і ремонт дитячих садочків. Зокрема, відновили роботи в дитсадку на вул. Хоткевича, 11-а. Днями це станеться і в садку у Крихівцях. Попри дощову погоду, яка не дозволяє класти асфальт, ведуться підготовчі роботи на Північному і Південному бульварах. Є обіцянка компанії «ПБС» днями заасфальтувати вул. Автоливмашівську», – розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків у відеозвіті, оприлюдненому 6 червня у фейсбуці.

Чільник міста постійно перевіряє хід ремонтних робіт у дворах. Скажімо, 2 червня він оглянув об’єкти на вулицях Короля Данила, 37, Ленкавського, 15 і Мазепи, 66, де капітально ремонтують міжбудинкові проїзди. У суботу, 6 червня, Руслан Марцінків разом із депутатом міської ради Стефаном Магасом навідався у двір на вул. Хоткевича, 67-а подивитися на хід ремонтних робіт і, як завжди, безпосередньо поспілкуватися з містянами. Жителі цього двору привітно зустріли представників міської влади і висловили їм вдячність за вже завершені і розпочаті впорядкувальні роботи, а також за нові комунальні маршрути, які невдовзі з’єднають цей мікрорайон із центром міста та приміськими селами.

«Мікрорайон вулиці Хоткевича позитивно змінюється. Ми продовжуємо роботи, незважаючи на економічну ситуацію, прийняли рішення цей двір завершити. Ця зона була доволі проблемною. Тут здійснено демонтаж гаражів, очищено від чагарників. Але зовсім скоро тут буде завершено комплексний благоустрій, прокладено освітлення і стане набагато гарніше», — запевнив міський голова Р. Марцінків. А депутат С. Магас вважає, що по завершенні ремонту цей двір буде одним із найкращих у місті.

Впорядкування Івано-Франківська, яке інтенсивно триває вже чотири роки, помітно поліпшило його зовнішній вигляд. Те, що порядку стало більше, добре зауважують передусім ті, хто міста не бачив в останні роки.