Прийом у міського голови знову доступний франківцям. Руслан Марцінків: Мені легше працювати, коли я в курсі справ завдяки безпосередньому спілкуванню з громадянами

16 вересня міський голова Івано-Франківська Руслан МАРЦІНКІВ відновив прийом громадян – жителів міської громади. Зі своїми питаннями до нього звернулися 15 жителів громади, котрі попередньо записались, а також ті, які прийшли без запису. Вони звернулися до чільника міста з особистими питаннями, які стосувалися індивідуального опалення, надання матеріяльної допомоги, земельних справ і т. ін. Під час прийому громадян були й начальники профільних відділів та управлінь, які зразу ж на місці допомагали з’ясовувати можливість та способи вирішення порушених франківцями питань.

Як відомо, прийом громадян в Івано-Франківську було тимчасово припинено з початком повномасштабної агресії московії проти України з мотивів безпеки людей, адже адміністративні будівлі є першочерговими цілями для ворога.

«Зі зрозумілих причин наші традиційні зустрічі довелося на певний період призупинити. Та відтепер будемо бачитися частіше. Час від часу проводитиму прийом громадян офлайн, а не лише в інтернеті та в прямих ефірах. Адже в робочій атмосфері, коли присутні керівники департаментів, начальники комунальних підприємств, розв’язати проблеми, з якими звертаються мешканці, можна значно швидше. Одразу на місці даю відповідні доручення. Нині дуже важливо допомагати одне одному. Завдання місцевої влади – йти до людей, спілкуватися та допомагати», – зазначає Руслан Марцінків.

Про запис на кожен наступний прийом чільник Івано-Франківська повідомлятиме на своїй сторінці у фейсбуці. Запис здійснюватимуть у телефонному режимі, щоб люди не витрачали свого часу.

Політику прозорости та відкритости міська влада почала інтенсивно застосовувати ще під час першої каденції Р. Марцінківа. Попри використання новітніх інформаційних технологій міський голова Р. Марцінків роками не цурається і таких старих форм роботи з жителями громади, як особисті зустрічі. Такий підхід є однією з причин популярности чільника Івано-Франківська, якого вважають одним із найбільш відкритих публічних міських керівників в Україні.

«Відкритість у роботі ми практикуємо давно, бо це вимога часу, – каже Руслан Марцінків. – Сучасний світ став надзвичайно динамічним, управлінська діяльність мусить швидко реагувати на події та давати відповіді на актуальні суспільні питання. Мені легше працювати, коли я в курсі справ завдяки безпосередньому спілкуванню з жителями міської громади».