Причини користуватися ампулами для волосся

Маленький скляний флакончик може стати завершальним штрихом для отримання гарного та здорового волосся. Крихітні, вони вміщують концентрат активних речовин, що дають все необхідне для здорових кучерів. Зазвичай ампули для волосся купують в останню чергу, коли всі інші відомі засоби не допомогли досягти бажаного ефекту. Вони дають змогу позбутися випадіння, повільного росту, тьмяності. Але в чому насправді секрет їх суперсили?

Як діють ампули для волосся?

Це невеликі флакончики, кожен з яких є окремою порцією активних речовин. Їх можна застосовувати як разово для отримання швидкого результату, так і комплексно в боротьбі з серйозними проблемами.

Хоч візуально всі вони схожі, окремі ампули мають власний спосіб дії:

  • від випадіння волосся — засоби цієї групи мають найбільший вибір інгредієнтів та способу дії, можуть боротися як із сезонними проблемами, так і серйозними формами алопеції;
  • для стимулювання росту волосся — найчастіше містять вітаміни та рослинні екстракти, що стимулюють кровообіг та пришвидшують ріст волосків;
  • відновлювальні — часто містять вітаміни групи В у складі, а також мінерали та рослинні екстракти, що живлять волосся і зволожують шкіру голови; найчастіше їх використовують разово, щоб швидко отримати бажану зачіску;
  • для шкіри голови — усувають проблеми, які можуть виникати на шкірі голови: сухість, подразнення та навіть враження лупою.

Залежно від ролі в догляді ампули діють по-різному. Завжди можна підібрати необхідний засіб у мережі аптек D.S. Ефективність засобів, як і ціна, напряму залежить від активних компонентів у складі. Це можуть бути і прості рослинні речовини, що дадуть вашому волоссю трохи більше догляду, і складні сполуки, які націлені на розв'язання серйозних проблем і можуть призначатися лише лікарем-трихологом.

Коли варто купувати ампули для волосся?

Ампули вважаються серйозним аргументом у розв'язанні проблем волосся, тому їх рекомендовано обирати лише у випадках, коли інтенсивна регенерація дійсно потрібна. І тим більше не бажано використовувати їх як заміну маскам і кондиціонерам при щоденному використанні, адже висока концентрація активних речовин може нашкодити, а не допомогти.

Погіршення стану волосся часто є маркером, що з організмом щось не так. Через це варто одразу з'ясувати причину змін та звернутися до спеціаліста. Причиною може бути стрес, гормональні зміни або ж неправильно підібрані засоби для догляду. Це варто виявити, щоб потім вирішувати, чи потрібен активний догляд насправді.