Правда і міфи про ринопластику

Найчастіше люди, які повністю задоволені формою свого носа не звертають на нього уваги. А ті, хто мріє про ідеальний ніс кожен ранок біля дзеркала розпочинають з відчуття невдоволеності собою. Ситуацію абсолютно спокійно і безпечно можна змінити шляхом ринопластики. Ця пластична операція вважається найпопулярнішою у світі та часто конкурує з мамопластикою за свою першість. Однозначно, якщо збільшують груди лише жінки, то досягти симетричної форми носа з естетичними параметрами прагнуть і чоловіки теж. Єдиний фактор, що часто зупиняє саме представників сильної статі прийняти рішення про ринопластику — це міфи, які скоріш за все походять від тих, хто жодного разу не наважувався на пластичну операцію. 

Міф 1: ринопластика доволі травматична і болюча

У клініці Platinum Laser ринопластика в Києві скоріше націлена на усунення слідів травм та асиметрії носа, ніж на пряму травматизацію під час операції. Інноваційні технології закритої зберігаючої ринопластики дозволяють делікатно працювати зі спинкою носа та внутрішніми структурами, не травмуючи їх. Ба більше, новітні методики не залишають за собою навіть слідів втручань. Якісна сертифікована анестезія дозволить комфортно перебувати уві сні пацієнту під час операційних процесів та ні за що не хвилюватися.

Міф 2: усі носи після ринопластики схожі між собою

Безумовно, є дуже схожі запити, особливо від молодих дівчат, що приносять з собою фотокартки зірок та вказують на таку ж саму форму носа для ринопластики. Але досвідчені кваліфіковані хірурги завжди зважають на Ваші індивідуальні особливості анатомії обличчя та зберігають цю індивідуальність і красу. Ретельно обирайте свого спеціаліста та не прагніть бути схожим на когось!

Міф 3: ніс після пластики стає тендітний як кришталь

Однозначно, ні. За загальними показниками ніс до операції та після абсолютно однаковий та витривалий. Безумовно, будь-які механічні пошкодження його структур, травми та удари залишать свій слід на новій формі носа, але цей ризик зберігається і для пацієнтів, що тільки роздумують про ринопластику.

Міф 4: після ринопластики залишаються рубці

Більшість операцій з пластики носа виконуються закритим методом, який дозволяє робити розрізи та всі маніпуляції через внутрішні структури носа. Завдяки такому підходу пластичний хірург повністю зберігає естетику вашого обличчя цілісною та непошкодженою. 

У випадках, коли ніс має сліди травм, асиметрію, а пацієнт прагне змінити форму ніздрів чи скоротити колумеллу, то тоді шви можуть бути зовні носа, але зовсім тонкі та косметичні.

Міф 5: існує безопераційна ринопластика

Кожен досвідчений пластичний хірург скаже, що ринопластика виконується лише шляхом повноцінного операційного втручання. Інші методи (ін‘єкції філерів у ніс, масажі, тейпи) – альтернативні процедури, які за результативністю ніколи не зрівняють з класичною ринопластикою.

Правда!

Ринопластика — це пластична операція з корекції форми та розміру носа, що не має альтернатив! Можливості сучасної пластичної хірургії дозволяють безболісно, швидко, якісно та з мінімальним реабілітаційним періодом створювати ніс своєї мрії!