Поради новачкам: з чого почати робити ставки на футбол

Коли користувач вперше відвідує сайти букмекерських контор, він виявляється у світі незрозумілих чисел, термінів і визначень. Через це частина футбольних фанатів просто ігнорує беттинг, боячись заплутатися і зробити помилки. Можливість зробити ставку на футбол стала вже повсякденною розвагою сьогодні. Помилки в беттингу трапляються і в досвідчених бетторів, але такі швидко реабілітуються, оскільки знають, як правильно підійти до ігрового процесу.

Постановка правильної мети

Перше, що слід засвоїти – ставки на футбол – один із видів розваги, за яку потрібно платити. Поринаючи у світ беттинга, потрібно бути готовим до того, що будуть «зльоти та падіння», тобто і виграші, і програші. При цьому останніх з великою ймовірністю буде набагато більше ніж перших. Тут важливо ставитись до поразок, як до оплати за одну з розваг.

Чи можна перетворити розвагу на спосіб постійного заробітку – звичайно, якщо грамотно підійти до процесу беттинга. Наприклад, високий прибуток приносять арбітражні ставки на футбол. Однак сьогодні зловити такі набагато складніше, ніж 10 років тому, оскільки букмекери уважно відстежують їх появи. Є й інші методи виходу на стабільний прибуток, які перетворюють розвагу на повноцінну роботу, яка потребує багато часу.

Якщо користувач збирається зрідка ставити на футбол, не знайомий з особливостями ліг та інсайдами, не володіє математикою, то йому краще відразу прийняти той факт, щопрограші при ставках в БК будуть неминучими. Виходячи з вищезгаданого, можна зробити висновок, що мета ставок на футбол може бути або тимчасовою розвагою, або постійною роботою.

Визначення розміру банку для ставок на футбол

Перед початком гри потрібно прорахувати, з якою сумою буде простіше розлучитися у разі програшу букмекеру. Це значення не може бути збільшено за жодних умов. Ті беттори, хто перетворив ставки на футбол на спосіб заробітку, мають кілька рахунків із великими сумами. Гравцям, хто приходить у БК тільки для розваги, досить набагато меншого банку.

І тем більше не можна для ставок на футбол використовувати кошти, отримані з банківських вкладів або продажу власності. Люди, хто ризикує такими накопиченнями, часто опиняються у клініках для лікування гральної залежності.

Вивчення термінів і правил футбольних ставок

Вивчити, які види ставок доступні, які терміни, що позначають, потрібно ще до того, як беттор зареєструється на сайті або в пункті прийому БК. Інформацію про позначення та варіативність парі можна знайти на тематичних порталах, присвячених беттингу. З правилами здійснення ставок на футбол знайомляться на сайті букмекера, який обраний для гри на реальні гроші.

Вибір букмекерської контори

В Україні працює з десяток беттингових компаній, які раді приймати нових клієнтів. Проте не варто вестись на цікаву акційну пропозицію. Краще детально розглянути всіх операторів, які розрізняються за:

  • пропонованим рівнем коефіцієнтів;
  • глибиною розпису ставок на футбол;
  • доступним для транзакцій платіжними системами;
  • легальності та доступності в Україні;
  • наявності та багатства live режиму;
  • зручності сайту;
  • пропонованим бонусам;
  • оперативності та кваліфікованості сапорту та іншим параметрам.

На окрему увагу заслуговує такий фактор, як надійність. Зазвичай, звання надійного отримують БК, які дотримуються чесної політики та регулярно дотримуються прав клієнтів. Наприклад, букмекерська контора Favbet, яка приймає ставки на футбол із 1999 року.

Поради новачкам для ставок на спорт у БК України

Які першорядні завдання стоять перед початківцем беттором, було згадано вище. Однак для продуктивної гри важливі не тільки вони, але і дотримання ряду правил і порад досвідчених користувачів букмекерських контор:

1. Виняток великих ставок на футбольні матчі.

Футбол – одна з найбільш непередбачуваних спортивних ігор. Навіть якщо ставка здається 100% успішною, не можна витрачати її половину місячного доходу. Можливо, парі справді зіграє. Однак, що буде, якщо ставка згорить, в якій ситуації тоді залишиться беттор? Про це і варто замислитись, коли з'являється бажання поставити десятки тисяч гривень на футбольний матч.

2. Грамотний вибір матчу та парі на нього.

Ставити гроші слід тільки на матчі, які підлягають аналізу, і на які букмекери пропонують вигідні варіанти ставок. Якщо укладати парі на всі події без винятку, банк буде витрачено за кілька хвилин перебування в букмекерській конторі. Аналіз матчу і вибір кращого парі - єдиний спосіб зберегти банк і вийти в плюс.

3. Тільки зважені та обдумані рішення.

Поспішні ставки ризиковані, особливо якщобеттор ставить у режимі лайв. У live котирування змінюються буквально щохвилини, що мотивує гравців на висновок необдуманих парі. Тут важливо перебороти азарт і регулярно моніторити розпис, поки в ньому не з'явиться справді вигідна пропозиція.

4. Знайомство з професійними прогнозами та самостійне прийняття рішень.

У будь-якій сфері є експерт. Однак у бетінгу не можна сліпо дотримуватися думки професійного каппера чи колишнього спортсмена. Такі автори прогнозів не закликають гравців робити так, як вони написали. Прогнозисти діляться своїми припущеннями, як може завершитися майбутній футбольний матч. Рішення про те, на яку подію та яку ставку робити, приймає виключно гравець, ґрунтуючись на результатах власної аналітики.

5. Відмова від відігравання.

При програшах з'являється дуже велика спокуса повернути гроші, які щойно списалися з рахунку. Однак піддаватися йому не можна. В емоційному пориві можна наробити десятки помилок, які призведуть до ще більших поразок і значних витрат. Краще почекати, поки букмекерська контора опублікує новий розпис, і знайти в ній найбільш прибуткове парі. Ставити моментально весь банк також не можна. Відігруватися варто поступово, накопичуючи невеликі виграші.

6. Договірні матчі та безпрограшні стратегії - міф.

Стратегії ставок на футбол, які обіцяють 100% прохідність парі, така ж вигадка, як і наявність у операторів інформації про договірні матчі. Безпрограшної тактики гри в БК не існує, інакше вже давно б її знайшли і використали, руйнуючи ринок беттинга.

Чи варто робити ставки на футбол?

Варто ставити на футбольні матчі чи ні, вирішує кожен гравець самостійно, виходячи зі свого поточного положення. Якщо він живе футболом, розбирається в цій дисципліні і конкретних чемпіонатах, готовий витратити на гру, то чому б і не розважитися. Однак у ситуаціях, коли користувач приходить до БК, щоб швидко підзаробити, то від ставок на футбол краще відмовитись. З таким підходом можна швидко ще більше посилити своє фінансове становище.

Коротка інформація про прематчеву аналітику

Підсумуємо: що робити:

1. Відігруватися.

2. Ставити все поспіль.

3. Вірити продавцям прогнозів зі 100% прохідністю. Що можна зробити: вибрати надійного букмекера, поставити на подію, в якій краще розуміємося, визначити банк, який не шкода програти.

FAQ

1. Чи вартокористуватися платними прогнозами ставок на футбол?

Краще самостійно вивчити та спрогнозувати футбольний матч, ніж довіряти незнайомому аналітику.

2. З якої суми краще почати робити футбольні ставки?

Банк повинен відповідати тій сумі, яку гравець може витратити без погіршення свого матеріального становища.

3. На яку подію краще ставити новачкам?

Вибирати для ставок варто ті чемпіонати, турніри або окремі матчі, в яких користувач самостійно розбирається.