Помер журналіст «Галичини» Василь Мельник

На 73-му році не стало нашого колеги Мельника Василя Олексійовича – відомого журналіста і фотомитця із більш як 30-річним стажем. Про це повідомили в Івано-Франківській організації Національної спілки журналістів України.

Закінчив факультет журналістики Львівського державного університету ім. І. Франка. Ще студентом був фотокореспондентом багатотиражки вишу, в якому навчався. Працював кореспондентом, а згодом редактором газети «Калуський хімік», фотокореспондентом «Прикарпатської правди», відповідальним секретарем калуської міської газети «Дзвони Підгір’я», фотокореспондентом обласної газети «Галичина».

Організовував виставки своїх фоторобіт у рідному Калуші та Івано-Франківську, випустив фотоальбом про Калущину і книгу мудрих висловів «Рінь». Тема книги - молитви у поетичній і прозовій творчості українських авторів. Матеріали до неї Василь розпочав збирати ще зі студентських років, а серйозно зайнявся упорядкуванням їх у книгу в 2014-му. Щоб упорядкувати свою книгу, автор опрацював твори 486 авторів (66 з них – зарубіжні) та Біблію.

Василь Мельник був уродженим інтелігентом, чуйним і товариським, добрим наставником і порадником для молодих журналістів. Він мав безліч талантів, проте був надзвичайно скромним працелюбом і цурався життєвого марнослав’я. Як фотокореспондент, Мельник умів бачити красу і вмів ділитися нею з іншими.

Прощання відбудеться 9 жовтня в Соборі Всіх святих Землі Української (м. Калуш, пр. Лесі Українки, 21).