Патрульна поліція Івано-Франківської області бере участь у виховній роботі зі школярами

Триває навчальний рік та продовжується така необхідна виховна робота шкільних офіцерів з дітьми в навчальних закладах.

Минулого тижня шкільні офіцери управління патрульної поліції в Івано-Франківській області відвідали школи та вищі навчальні заклади обласного центру. З дітьми різного віку спілкувалися на теми: "Безпечна дорога до школи", "Правила дорожнього руху", "Булінг. Протидія булінгу".

Патрульні проводили відкриті уроки у школах з першокласниками, на яких нагадали дітям правила безпечної поведінки на дорогах, поведінки з незнайомими людьми.

З дітьми старшого віку інспектори патрульної поліції обговорили теми булінгу та відповідальності підлітків за порушення закону, давали поради, як поводитися в ситуаціях, коли стаєш об’єктом для знущань інших школярів, або є свідком таких інцидентів.

Метою зустрічі з випускниками стало обговорення специфіки роботи патрульних, що безпосередньо реагують на виклики та переймаються безпекою громадян. Зокрема, говорили і про можливість працевлаштування в управлінні патрульної поліції області, оскільки є багато юнаків і дівчат, вмотивованих та готових до служби.

Працівники патрульної поліції продовжують працювати у цьому напрямку, допомагаючи проведенням таких заходів у виховній роботі з учнями, а тому будуть раді завітати до інших навчальних закладів міста.