2022 рік був важким для людей і для бізнесу. Новий теж навряд чи буде легшим. Але життя продовжується. Підприємці намагаються втриматися на ринку, не втратити постійних клієнтів, а за можливості навіть збільшити кількість споживачів товарів та послуг. Жителі країни роблять покупки, подорожують, ходять в кіно та відвідують концерти — хоча в менших масштабах, ніж до війни, адже доходи в більшості зменшилися, а ціни зросли. Справитися з труднощами і бізнесу, і покупцям допомагають промокоди. Для продавців вони стали дієвим інструментом, що збільшує продажі, а для споживачів — ефективним засобом придбання товару чи послуги на вигідних умовах, за нижчою від ринкової ціною.
Детальніше про переваги використання промокодів розповідаємо у статті.
Як промокоди допомагають покупцям економити?
Як показують результати соціологічних опитувань, реалії сьогодення змусили більшу частину українців відповідально ставитися до покупок, планувати витрати, іноді й переходити в режим суворої економії. У ситуації, що склалася, цілком закономірним є інтерес до акційних пропозицій та промокодів. Щоб купити товар за зниженою ціною, достатньо під час оформлення онлайн-замовлення ввести код у спеціальне поле. Заощадити таким чином можна значну суму. Так, промокоди з Emporium, дозволяють зекономити від 10 до 60% вартості, іноді й більше.
Придбати зі знижкою можна різні товари, зокрема:
- електроніку, побутову техніку;
- харчові продукти, вітамінні комплекси;
- інструменти, автозапчастини;
- одяг, косметику, ювелірні прикраси;
- дитячі іграшки;
- зоотовари.
З допомогою промокода можна на вигідніших умовах оформити мікропозику, застрахувати автомобіль, забронювати квиток на автобус, замовити таксі. Знижкові купони також діють у сфері розваг, відпочинку, культурного дозвілля.
Чому промокоди вигідні бізнесу?
Падіння рівня доходів, нестабільна економічна ситуація, швидке зростання інфляції призвели до зниження споживчої активності українців. Такі обставини негативно впливають на сферу торгівлі та й усю економіку. Намагаючись стабілізувати ситуацію й заохотити людей до покупок, компанії використовують таку маркетингову стратегію, як безплатні промокоди. З їх допомогою продавці просувають свої товари чи послуги та підвищують впізнаваність бренду. Розмаїття пропозицій зі знижкою сприяє збільшенню обсягу продажів та залученню нових клієнтів, а у постійних користувачів формує більш лояльне ставлення до компанії. Тому зменшення прибутку через зниження цін компенсується збільшенням кількості замовлень. Результати опитувань свідчать, що пропозиції скористатися промокодом споживачі сприймають позитивно, на відміну від прямої реклами, яка часто дратує та викликає несприйняття. Тому така стратегія, вважають аналітика, має перспективи.