Огляд Nintendo Switch OLED: плюси та мінуси портативної консолі

Nintendo Switch OLED — це базовий Switch з апгрейдом екрана. Приставка гібридного типу використовується стаціонарно або портативно. Саме такі характеристики можна почути від багатьох любителів та експертів під час оцінювання ігрової консолі Nintendo Switch OLED. Здається, що нічого не змінилося в оновленій версії — лише OLED-екран замість IPS-матриці, якою оснащувалися попередні лінійки гаджетів. Однак змін більше, і вони відчутно впливають на якість віртуальних пригод.

Аргументи «за» купівлю Nintendo Switch OLED

Для формування об'єктивного погляду на властивості та можливості приставки необхідно розглянути її характеристики. Не варто думати, що доволі високі ціни на Nintendo Switch OLED — це лише наслідок оновлення екрана. Виробник пропонує:

  • потужний процесор NVIDIA Tegra X1 для швидкого виконання завдань;
  • екран із діагоналлю 7 дюймів для кращого огляду;
  • значну пам'ять 64 ГБ з можливістю розширення за допомогою microSD;
  • батарею з місткістю 4310 мАг для активного використання приставки впродовж 5–6 годин.

Все ж таки ключова особливість консолі — унікальний OLED-екран, який забезпечує реалістичну та бездоганну за якістю картинку. Такий ефект досягається завдяки ідеальному чорному, насиченим кольорам, чудовій деталізації та контрастності. Сукупність зазначених особливостей забезпечує неймовірне занурення, яку б гру не вибирав користувач. Але ж для хорошого геймінгу це ключовий момент.

Спеціальна підставка для корпусу дає змогу зручно зафіксувати приставку на столі, щоб зайняти максимально комфортне положення. Висока якість збірки забезпечує міцність і довговічність пристрою, який дуже зручний як портативне рішення для захопливого геймінгу.

Недоліки консолі Switch з екраном OLED

На Switch OLED всі ігри мають абсолютно новий вигляд, попри те, що залізо мало чим відрізняється від молодших версій цієї лінійки. Причина цього явища — інноваційна матриця. Попри чудові емоції та занурення, яке забезпечує консоль, є в ній і пара негативних моментів. По-перше, спостерігається «дрифт» стіків: вони зчитують рух навіть у тих випадках, коли ними не користуються. Другий момент — недовговічність дисплея. Діоди, що формують матриці OLED, забезпечують чудову якість картинки, але схильні до вигорання. Період використання консолі залежатиме від частоти й тривалості експлуатації пристрою. Щоб звести ризики швидкого вигоряння діодів до мінімуму, виробник рекомендує не залишати статичну картинку на дисплеї. Порівняно з перевагами, деякі недоліки Nintendo Switch OLED здаються несуттєвими. Для справжніх поціновувачів якісної картинки одна поява інноваційної матриці — вагомий аргумент, щоб купити популярну приставку.