Міжнародний проєкт. Руслан МАРЦІНКІВ: Створення Центру альтернативної медицини для дітей фінансуватиметься за кошти Європейського Союзу

Після трьох років перемовин із закордонними партнерами в Івано-Франківську беруться за створення Центру альтернативної медицини для дітей із захворюваннями опорно-рухового апарату та центральної нервової системи. Він діятиме на базі дитячої міської лікарні на вулиці Чорновола, 44 у рамках проєкту «Альтернативні терапії в Марамуреші та Івано-Франківську», який реалізовують, своєю чергою, в рамках спільної операційної програми Румунія-Україна 2014-2020 та фінансується ЄС через Європейський Інструмент Сусідства. Загальний кошторис проєкту становить 1 млн 611 тис. євро, з яких для Івано-Франківська передбачено 353,4 тис. євро. Це приблизно понад 11 млн грн за нинішнім курсом.

«Три кабінети, спортзала та хол будуть відремонтовані та приведені до ладу для дітей з особливими потребами, також закупимо необхідне обладнання», – повідомив начальник департаменту інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоції міста ІФМР Ігор Попадюк.

Цей міжнародний проєкт також передбачає проведення тренінгів для лікарів і медичного персоналу, обмін досвідом з іноземними партнерами.

«Найголовнішим для нас є те, що фінансування проєкту створення Центру альтернативної медицини для дітей відбуватиметься за кошти Європейського Союзу. Завдяки цьому в умовах дефіциту коштів нам вдасться крок за кроком покращувати умови в нашій дитячій лікарні», – прокоментував подію міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.