Магазин стоматологічних матеріалів. Призначення стоматологічного магазину

Для забезпечення стабільної роботи клініки або кабінету стоматології важливо придбати широкий перелік обладнання, інструментів та розхідних матеріалів. Зробити це можна зручно та легко в одному місці – стоматологічний магазин «МедДент» пропонує великий перелік виробів у десятках позицій.

В асортименті знаходяться лише товари від перевірених виробників, які пройшли необхідні дослідження та відповідають міжнародним стандартам, встановленим в Україні нормам. В стоматологічному магазині можна купити продукцію для клініки, не виходячи з дому. Замовлення буде швидко доставлене поштовим перевізником «Нова пошта» на вибране відділення або кур’єром за конкретною адресою.

На складі в Івано-Франківську завжди в достатній кількості присутні актуальні позиції. В каталозі регулярно оновлюються пропозиції, щоб у разі появи якоїсь інноваційної стоматологічної новинки, українські споживачі могли першими її протестувати та інтегрувати. Це допомагає надавати високоякісні стоматологічні послуги.

Асортимент товарів стоматологічного магазину

Для швидкого орієнтуванні в широкому каталозі товарів, асортимент можна розділити на наступні категорії:

  • стоматологічне обладнання, серед якого виокремлюються компресори для забезпечення стисненим повітрям, інтраоральні сканери для якісної діагностики ротової порожнини, наконечники, мікромотори тощо;
  • стоматологічні розхідні матеріали – гіпси, матричні системи, дезінфікуючі засоби, матеріали для пломбування кореневих каналів та інше;
  • обладнання для функціонування зуботехнічної лабораторії – печі для випалу кераміки, 3D принтери, шліфувальні матеріали, артикулятори, бормашини тощо;
  • запчастини до обладнання для здійснення швидкого гарантійного та післягарантійного сервісного обслуговування.

Одним з центральних елементів можна назвати стоматологічні установки, які можна придбати з різною комплектацією та функціональними можливостями. Однак кожна з моделей забезпечить ефективне виконання основних стоматологічних завдань, оснащена електромеханічним кріслом для зручного розміщення пацієнта та легкого керування.

В асортименті представлена як продукція від українських виробників, так і зарубіжні товари, які напряму доставляються в Україну без залучення посередників. Можна виокремити продукти від таких відомих брендів, як Dentsply Sirona, Siger, Granum, Anthogyr, NSK, Ekom, Durr Dental, Medit та багатьох інших. Вони зарекомендували себе з найкращої сторони та виробляють стоматологічну продукцію, яка відповідає сучасним потребам стоматологів. З нею проведення різних стоматологічних маніпуляцій стає безпечнішим та продуктивнішим за будь-яких обставин.

Джерело: сайт meddent.com.ua.