«Людина живе поки її пам’ятають»: завершився VII футбольний турнір пам’яті Юрія Шулятицького

27 травня завершився триденний VII Всеукраїнський турнір з мініфутболу пам’яті футболіста та тренера Юрія Шулятицького ("VII футбольний турнір пам’яті Юрія Шулятицького...").

У тривалій боротьбі, в якій взяли участь, нагадаємо, 12 дитячих команд з різних регіонів України, перемогу здобули «Карпати» зі Львова. На другому місці – «Еліта» з Бучача на Тернопіллі, на третьому – «Буковина» з Чернівців. На четверту сходинку зійшла «Ніка-05» з Івано-Франківська. Інші команди отримали пам’ятні винагороди за участь в турнірі. Також відповідні нагороди одержали найкращі гравці – воротарі, бомбардири, захисники, нападники.

«Перемагати завше приємно, але це завжди важко. Головне, що діти задоволені і немає проблемних травм», – поділився своїми враженнями від перемоги тренер команди «Карпати» Дмитро Хомут.

– Юрій Шулятицький дуже любив дитячий футбол. У нього справді були талановиті юнаки, яким він допомагав. Багато футболістів завдяки йому зараз є професіоналами. В нього був особливий дар бачити неозброєним оком та відчувати майбутніх професіоналів, – розповідає Василь Луцький, друг та товариш Ю. Й. Шулятицького, співорганізатор турніру, котрий як його головний суддя провів усі матчі. – Юрій Йосипович пішов несподівано й передчасно з життя. Правду кажуть: «Людина живе поки її пам’ятають». Щоб продовжити пам’ять про нього, ми, старші, маємо передати її молодшим. Ці юні футболісти не знають Ю. Шулятицького, але ми показуємо їм, що колись був такий і гравець, і тренер, і дуже хороша людина та світла особистість…

Ольга БАБЕНКО, Анастасія ШУЛЯТИЦЬКА.