Лазерна епіляція, віск чи шугаринг – що дешевше?

В естетичній медицині епіляція лазером застосовується з кінця 1990 років. З того часу процедура зазнала змін, стала безпечнішою, ефективнішою та дешевшою. Однак досі багато хто відмовляється від неї, посилаючись на високу вартість. Та чи дійсно лазерна епіляція дорожча, ніж воскова або шугаринг?

Чому лазерна епіляція така популярна?

Перш ніж говорити про ціни, варто загадати, чому лазерна епіляція є однією з найпопулярніших косметологічних процедур у світі. Все тому, що вона:

  • швидка;
  • безболісна;
  • не потребує відрощувати волосини на певну довжину;
  • запобігає вростанню волосин;
  • гарантує тривалий результат.

Та головний аргумент на користь лазера – обіцянка назавжди позбавити небажаного волосся на тілі, чого неможливо досягти за допомогою воску чи цукрової пасти.

Скільки коштує лазерна епіляція?

Вартість процедури залежить від ділянки, на якій робиться епіляція, та розцінок салону. Щоб зрозуміти, що фінансово вигідніше – видалення волосся лазером, воском чи цукровою пастою, проведемо деякі підрахунки. Візьмемо для прикладу середні ціни на зону бікіні в популярних салонах і клініках Києва станом на кінець 2023 року.

Середні ціни на видалення волосся воском – 320-400 грн. На шугаринг – 300-450 грн. Лазерна епіляція зони бікіні в одній з найпопулярніших клінік Оксфорд Медікал коштує 600 грн. А тепер рахуємо. Щоб назавжди позбутися небажаного волосся лазером достатньо 8-10 сеансів, а далі для підтримання результату достатньо 1 процедури на рік. Тож в перший рік доведеться витратити до 6000 грн, а далі рік життя без небажаного волосся обходитиметься в декілька сотень гривень.

Воскову процедуру, як і шугаринг, рекомендують повторювати кожні 3-4 тижні. Таким чином за рік треба пройти не менше 13 доволі болісних процедур. Сеанси депіляції воском за рік обійдуться в середньому 4160-5200 грн, цукровою пастою – 3900-5800 грн. І тут варто нагадати, що наступного року все доведеться повторювати, а ціни на косметологічні процедури в салонах зростають. Тож коли лазерна епіляція за 2 роки обійдеться в трохи більше, ніж 6 тис. грн, то «дешевші» воскові та цукрові процедури витягнуть із гаманця від 8 до 10 тис. грн і більше.

Ви все ще думаєте, що лазерна процедура – це дорого і не вигідно? Якщо ні, то в Оксфорд Медікал вас чекають досвідчені фахівці, найсучасніша апаратура, новітні методи, приємна атмосфера. Записатися на процедуру можна онлайн, обравши зручний для себе час.