Колишніх фронтовиків із Прикарпаття, Буковини й Тернопілля запрошують на семінар у рамках проекту «Ветерани: від діалогу до працевлаштування».

Ветеранів АТО/ООС запрошують узяти участь у всеукраїнському проекті «Ветерани: від діалогу до працевлаштування», мета якого – створення сприятливих умов для працевлаштування ветеранів АТО, економічна адаптація військовослужбовців після участі у бойових діях на Сході України.

Четвертий семінар у рамках проекту, на який запрошують демобілізованих бійців АТО/ООС Івано-Франківської, Чернівецької та Тернопільської областей, відбудеться в Івано-Франківську 21-23 жовтня 2019 р.

Захід надасть можливість ветеранам поспілкуватися з топовими роботодавцями українського ринку, такими як: ПриватБанк, Ощадбанк, Укрзалізниця та інші та пройти перші інтерв’ю. Протягом 3 днів у всіх учасників буде унікальна можливість відвідати мотивуючи лекції від успішних ветеранів, отримати навички якісного спілкування з працедавцями, підготувати себе до співбесіди та зрозуміти очікування працедавців.

Участь у проекті безкоштовна. Витрати на проживання та харчування іногородніх покриваються організаторами. Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства у справах ветеранів України, організатор – ВГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО».

Реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1N48tVMeTl91a2zGsPceBU_SHeYbN1uxI7SoaC1E7plU/edit

З усіма питаннями, що виникають щодо участі у проекті, звертайтесь на електронну адресу: info.familyato@gmail.com або за телефоном 095-540-99-42, Наталя.