Коли зуби мудрості видаляються під наркозом і чому?

Хто хоча б раз зіштовхувався із питанням лікуванням зубів, той розуміє, наскільки цей процес іноді може бути складним та не зовсім приємним. Однак, якщо ви відчуваєте постійний біль, вам обов'язково звернутися до стоматолога, щоб з'ясувати причину.

Адже у процесі діагностики може з'ясуватися, що вам необхідне видалення зубів мудрості у Львові. У такому випадку краще довіряти надійним клінікам, як от Роял Дентал. Однак, у цій статті поговоримо про ситуації, коли видалення зубів не можливо провести без введення у медикаментозний сон.

зуб мудрості

Випадки, коли потрібно використовувати наркоз

Хірургічне втручання може проводитися під час медикаментозного сну пацієнта у декількох випадках. Наприклад, якщо є панічний страх процедур або у пацієнта виникає блювотний рефлекс.

Також таке рішення може бути доцільним при необхідності видалити відразу декілька зубів чи провести атипового виділення не прорізаних зубів. Якщо у пацієнта є захворювання центральної нервової системи, лікарі також запропонують введення у медикаментозний сон. Ну і звісно, ніхто не скасовував особисте бажання пацієнта.

Підготовка і проведення процедури

Дуже важливо якісно підготуватися до проведення процедури. Лікар спочатку визначає положення зуба у кістці, його коренів та планує майбутнє хірургічне втручання у 3-х проєкціях. Обов'язковою для цього є виконання комп'ютерної томографії.

За 4 години до назначеної процедури пацієнт не повинен вживати їжу та пити воду. Після введення в медикаментозний сон та видалення зуба ви не зможете сідати за кермо, тому краще приїхати громадським транспортом чи викликати таксі.

Прибувши до лікарні, пацієнту розповідають особливості процедури, а досвідчений анестезіолог вводить його у медикаментозний сон, ретельно контролюючи тиск, дихання та пульс.

Далі відбувається безпосередньо видалення зуба (чи зубів), розсічення ясен та зашивання лунки. Хірург працює дуже точно, щоб мінімізувати травматичність та скоротити процес та час відновлення.

У клініці Royal Dental працюють найкращі фахівці, які якісно та швидко видалять зуби мудрості та нададуть рекомендації, що робити після процедури. Зокрема, вам потрібно буде утримуватися від приймання їжі протягом перших годин після видалення, а на певний період доведеться виключити із раціону гострі страви. Також стоматологи радять обмежити тяжкі фізичні навантаження на період до 10 днів з моменту видалення.