Годинники Cartier – це більше ніж статусний аксесуар

Ювелірні прикраси подобаються всім. Точні годинники – також вибір всіх без виключення покупців. А тепер уявіть собі досконало точний годинник який нагадує ювелірну прикрасу?

cartier-for-men-wedding-watches

Навіть споживачі, які не відслідковують останні тренди в світі аксесуарів зрозуміли, що мова йде про годинники Cartier. І якщо у світі годинників і існує досконалість, то ім’я у неї саме Картьє. Причому коли мова йде про бездоганність, то мають на увазі і зовнішній вигляд, і «внутрішнє наповнення». Консультанти Імідж пропонують оцінити на власному досвіді унікальність цих шедеврів відомої мануфактури і ще раз переконатися, що годинники від Картьє – це справжня перлина в годинниковому світі.

Танк на вашому зап’ясті

Ця мануфактура свою історію почала з ювелірних виробів, які отримали статус символів розкоші та респектабельності. Щодо годинників, вони по шикарності та елегантності нічим не поступаються ювелірним шедеврам. В асортименті виробника представлено кілька колекцій, кожна з яких вже стала культовою. Легендарні «танки» від Картьє – це теж своєрідна зброя, яка демонструє оточуючим смак свого власника і його фінансову успішність. Не менш легендарною стала колекція «Пантера». В принципі, всі колекції цієї мануфактури перетворюються на культові і обов’язково поповнюють арсенали відомих людей, політиків, зірок шоубізнесу та спорту.

Майстри пропонують унікальні мега розкішні варіації на тему годинників, які виготовлені з білого чи жовтого золота та інкрустовані діамантами, смарагдами, сапфірами. Але є в асортименті мануфактури і моделі не те що скромні, але більш практичні.

Наприклад, Пантера з ювелірної сталі виглядає не менш круто ніж з білого золота. Крім дорогоцінних металів та коштовного каміння використовуються натуральна шкіра та каучук і кераміка. Так Картьє – мануфактура класична з багаторічною історією, але це не заважає їй виглядати сучасно, та встигати за всіма трендами. Хоча це саме Картьє встановлює тренди, як у світі ювелірних прикрас так і у світі годинників.

Але акцентуючи увагу на досконалому екстер’єрі майстри не забувають про внутрішнє «начиння». Картьє – це досконалий точний механізм, який працює безвідмовно у будь-які ситуації. Крім того це ергономічний та продуманий циферблат, який дозволяє за будь-яких умов легко і швидко визначити час. До речі, зверніть увагу на цифру 10, точніше на її римську версію Х. Вона особлива.

cartier-for-women-green-watches

Годинники від Картьє мають неповторний шарм і їх не важно впізнати не тільки по цифрі Х але і по:

  • Стильному дизайні, який завжди актуальний;
  • Продуманій конструкції;
  • Гармонійному підбору матеріалів, текстур, кольорів;
  • Бездоганній комбінації декоративних елементів.

Ну а крім цього ці шедеври мега точні, працюють безвідмовно завжди і з часом стають тільки дорожчими, бо перетворюються у легенди. Отож якщо хочете щоб на вашому зап’ясті з’явився не просто годинник, а легенда – консультанти Imidge радять придбати саме один із годинників by Cartier.