«Галичина» за 11 лютого: «Правда Провідника», «850 км уздовж фронту» богородчанських волонтерів, Лесь Мартович з висоти свого 150-річчя…

Минув тиждень, відколи Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про відключення від ефіру кількох українських телеканалів, які виконують функції рупору Кремля. Шквал позитивних емоцій в нашому суспільстві від цього рішення вже вщух. Але що далі? Чи вистачить у глави держави рішучості на наступні послідовні кроки в боротьбі проти російської пропаганди? Довідайтесь про це з публікації «Блокування «Медведчука»: за фінансування тероризму магната покарали лише відключенням його телеканалів?» під рубрикою «Післямова до топтеми» вже з першої сторінки випуску.

«Правда Провідника» – читайте під таким заголовком нотатки журналіста Івана Гавриловича з презентації в Івано-Франківську головою обласної ради Олександром Сичем перевиданої книжки статей та інших праць Степана Бандери «Перспективи Української Революції».

Про найдовший в історії народної підтримки нашої армії рейд українськими позиціями, який нещодавно провели богородчанські волонтери, котрі регулярно відвідують бійців на сході, йдеться в матеріалі журналіста Ігоря Никоровича «850 кілометрів вздовж фронту».

На початку цього року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відкрили науковий Центр прогнозування та попередження техногенно-екологічної небезпеки на Прикарпатті. Чим займатиметься новий підрозділ учених ІФНТУНГ і яке його значення для життя нашого краю? Про це розповідає на сторінках випуску директор центру академік екології Олег Адаменко.

12 лютого сповниться 150 років від народження класика української літератури, нашого краянина Леся Мартовича. Чому сьогодні відомий новеліст, один зі знаменитої «Покутської трійці» виглядає зі своїх творів дещо іншим, ніж у портретах офіційного літературознавства? Дізнавайтесь про це з публікації «З відстані часу» завідувача кафедри української літератури Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, доктора філології Степана Хороба.