Допомога українцям від США – на боротьбу з коронавірусом

Понад 9 мільйонів доларів - такою буде розширена допомога США Україні в подоланні COVID-19.

Не зважаючи на зростання захворюваності на коронавірус в самих Сполучених Штатах, Державний департамент США та Агентство з міжнародного розвитку США (USAID) спрямовують 508 мільйонів доларів допомоги на подолання пандемії COVID-19 у світі. Кошти виділяються додатково до вже наданої допомоги різним державам, серед яких і Україна. Про це нещодавно повідомив Державний департамент.

«Ці кошти спрямовуються на підтримку надзвичайно важливої діяльності зі стримання поширення хвороби, включаючи проведення кампаній з обізнаності, водопостачання, санітизації та запобігання поширенню інфекції в медичних закладах», - йдеться в заяві департаменту.

З цих коштів 9,1 мільйона доларів допомоги буде надано сфері охорони здоров'я та на подолання наслідків стихійних лих в нашій державі. Фінансування також спрямують на допомогу в підготовці лабораторних систем, виявленні випадків зараження та їх відслідковування, надання експертної підтримки, збільшення обізнаності стосовно ризиків та інші програми в Україні.

На сході країни пріоритетами для цих програм буде підтримка, водопостачання, санітизаціх та гігієни у вразливих районах Донецької та Луганської областей.

За останні 20 років Сполучені Штати Америки інвестували майже 5 мільярдів доларів допомоги Україні, з яких понад 362 мільйони доларів були виділені на сферу охорони здоров'я.

Посольство України у США подякувало Америці за розширення допомоги Україні.