Чому добровільне медичне страхування — ваша інвестиція в майбутнє?

Для кожної людини найдорожче, що в неї є, — це здоров’я. Тому варто подбати про збереження здорового стану організму, піклуватися завчасно про те, де і як лікуватися, якщо настане хвороба. Особливо актуально це під час воєнного стану, коли ми всі переживаємо стрес, а ризик захворіти зростає в кілька разів. Дбають про захист здоров’я своїх клієнтів у страхових компаніях, коли пропонують оформити поліс добровільного медичного страхування. Наявність цього документа гарантує доступ до якісних послуг і отримання медикаментів. Оформлення такого договору є надійною інвестицією у майбутнє.

Які послуги можна отримати за договором медичного страхування

Серед основних послуг, які отримує людина, яка оформила на себе та на членів своєї родини добровільне медичне страхування, називають:

  • консультації сімейних лікарів та спеціалістів;
  • планове стаціонарне лікування;.
  • екстрену госпіталізацію;
  • надання медикаментів у межах страхової суми.

Але головне, що гарантує такий поліс, — це цілодобовий доступ до якісної кваліфікованої лікарської підтримки. За наявності такого поліса людині не доведеться самостійно шукати лікаря-спеціаліста чи лікарню, де сьогодні є вільні місця. Їй потрібно лише зателефонувати на гарячу лінію до представників Служби Асистансу, де її вислухають, запишуть на консультацію до лікарі до найближчої клініки у зручний час. При цьому усі медичні послуги сплачує страхова компанія.

Надійні організації, які дбають про свою репутацію на страховому ринку, завдяки своїм партнерським зв’язкам гарантують високу якість медичної допомоги. Наприклад, відома компанія «УНІКА» має серед своїх партнерів такі клініки — «Хелсі Енд Хепі», «Медбуд», «Здравиця», «Авесана», «Альфа Віта» та багато інших. Там дбайливо ставляться до своїх пацієнтів і забезпечують сервіс на дуже високому рівні. Консультації з фахівцями допомагають отримати якісне лікування усім, хто цього потребує.

Чому важливо вибрати надійну страхову компанію

Добровільне медичне страхування тільки тоді стане інвестицією, коли поліс буде придбано в надійній організації, яка має великий досвід роботи в Україні і адаптувалася до роботи під час воєнного стану. Прикладом такої організації є СК «УНІКА». Зокрема, в цій компанії пропонують клієнтам:

  • доступні програми страхування, у тому числі оплату страховки частинами;
  • можливість обрати перелік послуг і рівень клінік, де буде здійснюватися обслуговування;
  • підтримку по всій території України, крім окупованих територій і районів, де ведуться активні бойові дії. Перелік організацій-партнерів налічує понад 5000 медичних закладів.

Також СК «УНІКА» забезпечує зручну комунікацію зі своїми клієнтами через чат-боти в популярних мессенджерах або за допомогою мобільного додатку myUNIQA. Це особливо важливо для пацієнтів, які перебувають у критичному стані. Тільки такий підхід гарантує отримання якісних медичних послуг і допомогу у складній життєвій ситуації, пов’язаній зі здоров’ям.