Чи можна подолати целюліт в домашніх умовах?

Більшість жінок сприймають целюліт виключно як естетичну проблему. Проте задавнена «апельсинова кірка» на тілі – це не тільки некрасиво, а й небезпечно для здоров’я. Тож користуватися антицелюлітними засобами чи ні – питання не естетики, а турботи про самопочуття. Чи можна позбутися целюліту в домашніх умовах і які косметичні продукти для цього потрібні – зараз з’ясуємо.

Небезпечний целюліт: чому ігнорувати проблему не слід?

Целюліт може з’являтися з різних причин і не лише у жінок з зайвою вагою. Найчастіше – в результаті гормональних збоїв. «Апельсинова кірка» – це не що інше, як підшкірна жирова тканина, яка патологічно розростається, створюючи характерну бугристість. Що більше прогресує целюліт, то більш небезпечним стає для організму.

Збільшена в об’ємі підшкірно-жирова тканина тисне на судини й тим самим викликає порушення крово- та лімфотоку. В результаті, в місці целюліту погіршується живлення тканин киснем і поживними речовинами, а відтік токсинів і шлаків погіршується. В особливо складних випадках такий стан може призвести до некрозу м’яких тканин. Ось чому при перших проявах проблеми слід купити якісний антицелюлітний крем і негайно розпочати терапію.

Всупереч поширеному міфу, побороти целюліт можна. Причому на ранніх стадіях впоратися з ним реально в домашніх умовах без застосування складних вартісний косметологічних процедур. Для цього необхідно дотримуватися всього декількох правил:

  • переглянути свій раціон (мінімізувати кількість молочних продуктів, відмовитися від «швидких» вуглеводів, споживати багато клітковини);
  • на проблемних ділянках тіла виконувати масаж (ручний, з допомогою масажера чи вакуумної банки);
  • наносити на проблемні місця косметичні засоби з антицелюлітним ефектом.

Якщо ефективність перших двох пунктів залежить виключно від дотримання рекомендацій, то в останньому доводиться покладатися на сумлінність виробника косметики. Тому аби не ризикувати краще обирати засоби бренду з хорошою репутацією. Наприклад, Yves Rocher.

Антицелюлітна серія Yves Rocher – в чому її переваги?

Yves Rocher – французький косметичний бренд, який відомий в усьому світі як виробник ефективної косметики з максимально натуральним складом. Компанія має власну лабораторію, де створює інноваційні формули косметичних засобів для догляду за обличчям і тілом.

Антицелюлітна лінійка бренду представлена продуктами декількох видів: сироватка, молочко для тіла, лосьйон. В основі цих засобів використані натуральні компоненти, які розщеплюють підшкірний жир й одночасно наповнюють шкіру речовинами, які відновлюють її пружність та еластичність. Завдяки такій комплексній дії, після «згорання» зайвого жиру шкіра не обвисає, а швидко регенерується та підтягується.