Боремося з випадінням волосся в чоловіків: секрет комплексної дії

На жаль, схильність до випадіння волосся є характерною для багатьох чоловіків. Але ситуацію можливо взяти під контроль, якщо використовувати якісні засоби. Vichy Dercos Aminexil — догляд за волоссям із доведеною ефективністю. В чому ж полягають переваги цієї формули?

Особливості засобу проти випадіння волосся від Vichy

Інститут лабораторій Vichy розробив спеціально для чоловіків косметичний засіб, головна особливість якого полягає в мультифункціональності. Амінексил Клінікал 5 продається у вигляді ампул, де в складі присутні одразу п’ять активних компонентів. Як результат — комплексна дія:

  • зміцнюються корені;
  • стає кращою якість волосся;
  • посилюються захисні функції шкіри голови;
  • зменшуються дискомфортні відчуття.

Використання косметичних ампул справді зменшує випадіння волосся, і про це свідчать не тільки відгуки покупців, але й проведені дослідження. Vichy Dercos Aminexil має клінічно доведену ефективність, а реальний результат можна буде побачити вже за шість тижнів. Перші позитивні ознаки (збільшення сили волосся, зміцнення шкіри голови) з’являються навіть скоріше — через три тижні.

Важливо й те, що косметичний засіб був протестований на чутливій шкірі, є безпечним та гіпоалергенним. Його можна застосовувати або в межах інтенсивного курсу (раз на день протягом 6 тижнів), або в профілактичних цілях (три рази на тиждень).

Чому покупці віддають перевагу продукції від Vichy?

Міжнародний бренд Vichy пропонує інноваційну косметику для догляду за шкірою та волоссям. Продукція відзначається гіпоалергенністю, ретельним добором компонентів, розробкою унікальних формул із урахуванням індивідуальних особливостей та комплексною дією.

Особливе місце в лінійках засобів займає ефективна дерматокосметика з доведеною ефективністю. Також виробник Vichy відомий використанням у складі косметики термальних вод, які славляться своїми цілющими властивостями.

В асортименті є засоби для чоловіків і жінок, спрямовані на вирішення конкретних проблем або підтримку гарного вигляду волосся та шкіри з урахуванням вікових змін. Поціновувачі продукції від Vichy на власному прикладі доводять, що догляд за зовнішністю можна перетворити на справжню філософії із комплексним підходом та турботою про довкілля.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.