Без тепла не залишимось

Як повідомили недавно у ДП «Івано-Франківськтеплокомуненерго», споживачам, котрі отримували послуги з теплопостачання та гарячого водопостачання від ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія», котре нині перебуває на етапі банкрутства, можна не хвилюватись про проходження зимового періоду. 10 вересня міський голова Руслан Марцінків підписав рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради № 943 «Про забезпечення теплом споживачів, підключених до мереж від котельні на вул. Індустріальній, 34».

Зокрема в ньому зазначено, що підготовлено його «для забезпечення теплом споживачів, підключених до мереж від котельні на вул. Індустріальній, 34, з метою реалізації положень «Меморандуму про співпрацю та партнерство в сфері теплопостачання» від 5.09.2018 р., з огляду на перебування ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» в процедурі банкрутства, керуючись статтею 30 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Виконком міської ради зобов’язав державне міське підприємство «Івано-Франківськтеплокомуненерго» укласти угоди для здійснення господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії споживачам, підключеним до мереж котельні на вул. Індустріальній, 34. А також другим пунктом рішення на підприємство покладено обов’язок щодо укладення угод відповідно до законодавства зі споживачами, підключеними до мереж тієї котельні.

Тож можемо констатувати, що місто повертає собі ту частину теплової генерації, котру втратило свого часу через борги зі сплати за електричну енергію. З другого боку, можемо привітати фактично третину жителів міста, котрі отримували тепло від «СТЕКу», з тим, що платитимуть вони за опалення і гарячу воду стільки ж, як і решта споживачів у Івано-Франківську. Нагадаємо, раніше містяни не раз нарікали на різницю в тарифах на опалення у двох міських теплопостачальників – у приватного вони були дещо вищими.

Редактор відділу газети “Галичина”