Футбол. «Прикарпаття» вперше перемогло на виїзді

Після двох поспіль нульових нічиїх івано-франківська команда перемогла. Перемогла на виїзді, мінімально здолавши лідера групи "А" - 0:1. Це лише друга звитяга прикарпатців у чемпіонаті, на яку чекали більше місяця - з 11 вересня, коли "зелено-жовті" вдома розгромили "Ниву" (3:0).

Долю поєдинку вирішив епізод, який стався на 33-й хвилині. Після удару Соловйова м'яч влучив у руку захисника Білого, а пенальті чітко реалізував Василь Француз - 0:1. У другому таймі господарі всіма силами кинулися відігруватися, але попри всі старання "розмочити" ворота івано-франківців не змогли. "Прикарпаття" вистояло і здобуло надважливу перемогу, "Агробізнес" програє другий тур поспіль.

Також відбулись матчі у Другій лізі. Городенківський «Пробій» на виїзді переміг «Реал-Фарму» - 0:3, а франківська «Ревера 1908» на виїзді перемогла другу команду тернопільської «Ниви» - 0:1.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.