Прикарпатка, яка зарізала співмешканця, отримала 7 років ув’язнення

Верховинський районний суд виніс вирок уродженці с.Красноїлля Верховинського району, яка зарізала ножем співмешканця.

16.06.2023 року близько 20.20 годин обвинувачена перебувала зі своїм співжителем за місцем свого проживання у присілку Синиці селища Верховина Верховинського району, де спільно вживали алкогольні напої.

Під час вживання алкогольних напоїв між ними виник побутовий словесний конфлікт, у ході якого обвинувачена, реалізуючи свій умисел на умисне позбавлення життя, усвідомлюючи протиправний характер своїх дій та свідомо бажаючи їх настання, взяла до рук кухонний ніж та завдала ним два удари в життєво важливі ділянки тіла грудну клітку та черевну порожнину останнього, заподіявши йому проникаючі ножові поранення, від яких він помер.

Смерть чоловіка настала від гострої серцевої недостатності, відкритої колото-різаної рани з ушкодженням серця, внутрішньої кровотечі.

У судовому засіданні обвинувачена вину визнала частково. За її словами, загиблий підійшов до неї з-заду з кімнати-спальні та копнув її ногою вбік, від чого вона впала, ніж залишився у неї в руках. Вона спитала, за що він її б'є. Він відповів, що її вб'є, а сам повіситься. Він ще раз вдарив її в лице в ліву сторону, тоді вона, яка вже сиділа навприсядки, ножем вдарила його в живіт. Не пам'ятає, чи била ножем у серце, який схопився за живіт, а вона втекла з будинку надвір. Втікаючи, викинула ніж, обернулася і побачила, що чоловік впав надворі. Вона не викликала карету швидкої допомоги чи поліцію. Обвинувачена акцентувала увагу, що в той день вона захищалася, бо якби вона не вдарила його ножем, то він би її вбив.

Суд визнав обвинувачену винуватою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 115 КК України, та призначив їй покарання у виді позбавлення волі на строк 7 (сім) років.

До вступу вироку в законну силу запобіжний захід щодо жінки у вигляді тримання під вартою - залишили без змін.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.